תיקון קטן 6726
רק תיקון קטן: "הכספת" שייכת לזכיינית "קשת", ולא "טלעד", כפי שצויין במאמר.
ל"טלעד" היתה אמנם תקופה של "שעשועוני כסף גדול" (מישהו זוכר שדני רופ הנחה שעשועון כזה פעם?), אבל הם החלימו זה מכבר ממחלות הילדות שלהם.
Whatever 6731
למישהו מהצופים באמת אכפת? מישהו חוץ ממבקרי הטלוויזיה מתייחס להפרדה המלאכותית הזאת? 3 חברות עם מונופול אחד.
Whatever 6798
בערוץ השני משדרים 6 גופים: הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו - שהיא רשות ציבורית; הטלוויזיה החינוכית הישראלית - שמעמדה הוא כמעמד של "בעלת זיכיון", למרות שלא התמודדה עליו מול גורמים אחרים, אלא זכתה בו מכח החוק ומתוקף עמידתה בתנאי-סף. טח"י היא (עדיין) יחידה במשרד החינוך; חברת החדשות הישראלית - חברה הנמצאת בבעלותן המשותפת של 3 הזכייניות הגדולות. החברה היא הגורם בעל-המונופול היחיד בערוץ: רק חברת החדשות רשאית להפיק ולשדר "חדשות קשות"; 3 זכיינים שזכו במכרז פתוח בו התמודדו על תקופת-זכיון קצובה, וזכו לאחר מכן בתקופת-זכיון נוספת. לאורך כל תקופת קיומו של ערוץ 2 המסחרי, ניתן להבחין בהבדלים בין הזכיניות, ובחשיבות שהן מייחסות (מי יותר ומי פחות) לבידול ולמיתוג. זכיניות שונות בתקופות שונות נקטו גישות שונות, מתוך כוונה לשפר את הכנסותיהן, למקסם את הרווח לבעלי המניות, ולזכות ביתרונות תדמיתיים (כמכשיר להשגת היעדים הקודמים). בתשובה לשאלותיך: כן; כן
Whatever 6800
ובכל זאת - עד כמה יודע הצופה הממוצע לשייך תוכניות לזכיניות שלהן? בסקר שנערך לפני כשנה, אם אני זוכר נכון, מרבית האנשים אפילו לא ידעו להתחיל לשייך את התוכניות, ואלו שניסו, טעו מספיק פעמים כדי שלא יהיה שווה את המאמץ.
יותר מזל משכל 6784
זה היה שם השעשועון בטלעד שהנחה דני רופ, ולפניו נתן דטנר. (ההוא מרחוב סומסום ומהופהולה הולה הולה באירוויזיון) מסתבר, שיש שיפור ניכר בין השעשועונים של פעם לשעשועונים של היום.
פעם (''יותר מזל משכל'') השעשועונים התעסקו יותר ממזל, והיום הבינו שעם ישראל לא עד כדי כך מטומטם, ועברו לשעשועוני ידע (''מי רוצה להיות מליונר'', ''הכספת'')

לאט לאט... מעניין מה יהיה עוד כמה שנים.
יותר מזל משכל 6985
מישהוא כאן כינה את התוכנית ההיא '' תוכנית של כסף גדול''.
הפרס המקסימלי באותה תוכנית היה עשרת אלפחם ש''ח שאותם היה צריך לתפוס בתוך תא קטן שבו התעופפו שטרות.
פאתטי
אהמ 6792
ובמקרה בדיוק היום נתבשרנו בעיתון ש"טלעד" מפיקים גירסה ישראלית לשעשועון האמריקני "Greed", שיקרא בעברית "עיניים גדולות". הפרס הפעם, שימו לב, *שני* מיליון שקלים! כן, גבירותי ורבותי, במקום להפסיד מיליון שקלים בגלל שלא ידעתם מי היה הרמטכ"ל השביעי של צבא בוליביה או מי לקח מקום שלישי בווימבלדון בשנת 1984, תוכלו הפעם להפסיד *שני* מיליון שקלים! רק אצלנו, רק בטלעד!
תשמע.. 6829
מה איתך? אתה לא מבין כלום

להפסיד שני מליון שקלים זה הרבה יותר מגניב מלהפסיד מליון שקלים.
אני לא יודע, נראה לי שאני הייתי יותר נהנה בתוכנית החדשה.
תשמע..תראה..תשמע.. 7315
ביננו (ובין כולם), אני לא חושבת שההבדל הוא כזה ענקי. אחד, שני מליון, זה כבר פחות או יותר על אותה הסקאלה.
מה גם שהאחוז שבאמת התיימר להמשיך ולסכן את הונו הינו אפסי. רובם ככולם העדיפו להתקפל וללכת הביתה (לקוטג' החדש ולשברולט). בתכנית של אתמול ארז אמר שהוא חושב על שיטה חדשה שתאתגר ותגרה את המשתתפים ללכת על המליון.. מי שלא הולך על המליון, בטח שלא יילך על השניים..

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים