676096
אני כותבת כאן את תגובתי לכל התגובות יחד. יש הבדל בין להצניע לכת ולא לעלות על הבמה-זה נקרא להתבייש. לגבי אותו הפקיד, אם עברת המין שלו הייתה בעבודה והעובדת עדיין שם, אז כן , הוא לא יחזור לאותו מקום העבודה. אל תעשו השוואות בין עברות הונאה וגנבה לאונס- כי זו לא השוואה נכונה. אי אפשר להחזיר רוצח לעבודתו הקודמת לאחר שריצה את עונשו, אם עבודתו הייתה עם משפחת הנרצח. האם נכון? אי אפשר להחזיר אנס לעבודתו הקודמת עם היא כרוכה בכך שהקורבנות צריכות לכאוב את נוכחותו מחדש.
לגבי ההערה של מי שציפה שפמינסטיות יגיבו כפי שהגבתי. התשובה שלי אליך היא שאם אתה רוצה דיאלוג אמיתי, תוריד את ההתנשאות. הזלזול שלך בפמינסטיות אינו ויכוח מהותי אלא ויכוח כוחני.
םמיניסט הוא מי שדוגל בשוויון בין המינים.
לילה טוב
676097
הי אן,

מספר דברים:

1. למען הדורות הבאים, עדיף לענות בפתיל קיים ולא להתחיל פתיל חדש. זה מסייע לכל מי שמנסה בדיעבד לקרוא את הדיון.

2. את כותבת למגיב שאם הוא רוצה דיאלוג אמיתי, שיוריד את ההתנשאות. האם את סבורה שהתגובה שהתחילה ב"לצערי רוב הגובות שקראתי הן של גברים שלדעתי אין להם זכות להמשיך ולהגן על התוקף." וגו' היוותה הזמנה חסרת כל התנשאות לדיאלוג?

3. הפורום הזה קיים זה זמן מה. גם בתקופת מעצרו של חנן גולדבלט. אפשר ללחוץ על כפתור החפש ולבדוק כיצד נידון הנושא בעבר ומה אמרו המשתתפים. זה עשוי להעניק לך תמונה רחבה יותר על העמדות של מגיבים בפורום בנושא הנ"ל.

4. סליחה שאני שואלת, אבל מתי נבחרת לנציגת קורבנות האונס והתקיפה המינית? אני פשוט לא זוכרת שהצבעתי עבורך. התגובות שלך אינן משקפות את עמדותי ולמעשה מעוררות את התנגדותי. האם תוכלי להוסיף דיסקליימר קטן שקובע שאת מייצגת את כל נפגעות התקיפה המינית חוץ מ"היא" ועוד מספר אנשים ש"היא" מכירה?

5. האם את בטוחה שאת מייצגת את עמדת הנשים שחנן גולדבלט תקף? (זו לא שאלה רטורית)
676098
תגובה קצרה . לא נבחרתי כנציגת הנפגעות ואינני מדברת בשמן. כשם שהדעות שלך לגיטימיות כך גם שלי. להבדיל את מתחבאת מאחורי כינוי שכאילו מייצג את כלל הנשים ואני קוראת לעצמי בשמי.
רק הערה קטנה - 676126
ברוכה הבאה לפורום. נראה לי שתשמחי לדעת ש"היא" כותבת כאן כבר הרבה זמן תחת הכינוי הזה. תגובותיה (עד כמה שאני יכול לשפוט) אינטיליגנטיות, ענייניות ושקולות מאוד, ולהאשמה שלך בנוגע לייצוג כלל הנשים (או משהו טפשי בסגנון) אין שום שחר.

ומה את רוצה לספר על עצמך?
לאן רקובר 676117
לאן שלום! אם פמיניסט הוא מי שדוגל בשוויון בין המינים - אז אני פמיניסט.

אני לא חושב שזה מחייב תיאוריה שלפיה כל הגברים הם אנסים בפוטנציה.

אינני מרגיש התנשאות כלפיך (מה עוד שאינני מכיר אותך). התרעמתי על זה שעשית הכללה על גברים: גברים הם אנסים, כל הגברים מגנים על גולדבלט, וכיו"ב.

במקרה הפרטי שבו אנו דנים - גולדבלט לא חוזר לעבודתו הקודמת, עם אותן קרבנות, אלא חוזר לעיסוק הקודם. זה כמו שאינסטלטור שעשה עבירה לא יחזור לאותה משפחה בה הוא פשע, אבל יחזור להיות אינסטלטור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים