טראמפ הולך ומתחזק 680211
סקר עדכני הימים האחרונים של חודש יולי ברשת CNN - מצביע על יתרון משמעותי של טראמפ על הילרי קלינטון.

44 אחוזים טראמפ, 39 אחוזים קלינטון, שאר האחוזים לעוד שני מועמדים אחרים.

כמובן - בשיטת הבחירות האמריקאית (שאינה ישירה אלא באמצעות נציגים) רוב כזה לא בהכרח מנבא את המנצח. אבל - יש אינדיקציה ברורה לטובתו.

יש טענה נגד הסקר שאומרת: לאחר הבחירות הפנימיות בוועידה הדמוקרטית (שטרם נערכה) - מעמדה של קלינטון ישוקם. לא יודע אם טענה זו נכונה. מה שברור היה כל הזמן הוא: רוב התיקשורת בארצות הברית היתה נגד טראמפ והתיקשורת הזו תעשה מאמץ אדיר לאחר הוועידה הדמוקרטית לששקם את המעמד של קלינטון.
טראמפ הולך ומתחזק 680222
כחובב קונספירציות חשבתי על שימוש מניפולטיבי בסקרים כמניע (הערבים בהמוניהם מצד הביבי או העולם יחרים אותנו של הגלאון) שיעודד את המשוכנעים להזיז את ישבנם סמוך להצבעה (מוקדם מדי) ועל פרסום תוצאות מנופחות כדי להרדים את הצוות של טראמפ. בכל מקרה אני מעריך שעד הבחירות הילארי תושפע משמעותית מידיעות שיזרמו מאירופה (כי אין טרור אסלאמי) ועדר עיזים שיתגלה במועד המתאים.
טראמפ הולך ומתחזק 680236
הילרי נראית מריונטה. לא הוכיחה שום כישורים מנהיגותייפ מרשימים. בעלי ההון בארצות הברית (שמשפיעים חזק על הבחירות בארצות הברית, למשל באמצעות שליטה בכלי תיקשורת רבים מנסים לדחוף אותה (לפאר את כישוריה ולהפחיד מפני טראמפ) - כל זאת כדי שיהיה נשיא חלש שהם ישלטו בו.

הצלחה בסקרים לא תרדים את טראמפ, הוא יודע שהסיפור לא גמור. עד הבחירות יהיה מחזה סוער ומבדר: הקוו המרכזי של טראמפ עד כמה שהבנתי "קלינטון חלשה ומושחתת" הקוו של קלינטון "טראמפ חסר אחריות חסר מעצורים וחסר נסיון".

הבחירות כמדומני 8 נובמבר, כלומר 3 וחצי חודשים מהיום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים