684902
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684904
reddit, כמו אתר ברייבארט, שהעורך שלו משמש כמנהל מערכת הבחירות של טראמפ, הם חממה למה שפעם נקראו נאו-נאצים, הפכו אח"כ לסופרמסיסטים לבנים, משם לסופרמסיסטים לאומנים והיום נקראים ימין-אלט alt-right. לא פלא שבעימות האחרון דונאלד טראמפ, שכנראה הבין - לוגית או אינטואיטיבית - שהוא לא מסוגל להרחיב את בסיס בוחריו ולכן שווה יותר למקד את המאמצים שלו בחיזוק ועידוד את הבסיס שלו, השתמש בארס הדמגוגי קונספירטיבי שרווחת בקרב מנויי ברייבארט וחוגיהם. כשהוא קרא לכלוא את הילארי קלינטון הוא בדיוק ציטט (וציית בשימחה) להלך הרוח המגונה שנשמע בחוגים הנ"ל.

מה שהוא כנראה לא לקח בחשבון (כאילו, באמת, "לקח בחשבון"?!) זה קצת הסטוריה והרבה אידאולוגיה. בפעם האחרונה שרפובליקנים ניסו לתקוף את קלינטון על רקע פרשיות אהבים, זה לא הצליח וכוחם נשחק. מדובר על הבחירות לבתי הנבחרים ב-‏1998. הנשיא היה כמובן ביל קלינטון. ממסד המפלגה הרפובליקנית זוכר את זה והוא לא רוצה, כנראה, שהסיפור יחזור על עצמו.

התקשורת והממסד הפוליטי רואים בחרדה מועמד לנשיאות שמנסה להשתיק את יריבתו ע"י איומים בכלא. זה מנוגד לחלוטין לד.נ.א. האמריקאי, עם כי עולה בקנה אחד עם חיבתו והערצתו של טראמפ לפוטין. התקשורת אוהבת את רעיון החרות, כי אז הם יכולים לומר דברים קשים, איומים, וכן ניבזים, על אישי ציבור מכל גוון, מבלי לחשוש לדפיקה בדלת באישון ליל. גם פרובליקנים גם דמוקרטים מכירים בזה. וכך, במקום שהאיום של טראמפ יוביל להכתמתה של קלינטון הוא הוסיף עוד נדבך משמעותי לטראמפ כמי שמסכן את עצמם מהותה של האמריקאיות.
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684905
"reddit... חממה למה שפעם נקראו נאו-נאצים"?
wot?

אתה נשמע כמו מישהו שמכיר את האינטרנט רק מהטלוויזיה.
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684907
Reddit גדול ורחב ופינות בו רבות.
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684906
ובכל זאת - הם מתבססים על האיימילים שפורסמו על ידי ויקיליקס.אם זה נכון ואם ויקיליקס לא משקרים. ואם נטען על ידי מטה קלינטון שהוא עובד עם הרוסים וכו'. ולמה שהרוסים יעדיפו את טראמפ על קלינטון וכו'

טוב נו. נתחיל מההתחלה- פרשת האימיילים של הילרי.בכל זאת 50 גוונים.
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684912
כי עדיף נבוב רודף בצע וכבוד, בעיקר כבוד, שאשכיו הפיננסיים - לעדותו שלו - מחוברים לידיים רוסיות.
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684913
אתה לא קונה את אמיתות האימיילים שמתפרסמים בימים אלו?
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684914
שאלת על הרוסים.

אם ממיילים אתה מוטרד, אז אני מניח שאפשר להיות שקטים כי המיילים של בוש וצ'ייני גם מטרידים מאותך (יותר בכמה סדרי גודל).
היקום הגזעני של טראמפ וחסידיו 684915
לא מוטרד מכלום.שכה יהיה לי טוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים