ניתוח של ''הגיק'' על הדיון הנשיאותי השלישי 685113
העתונאי החובב שאני קורא לו "הגיק" העלה לפני זמן קצר ליוטיוב את ניתוח שלו לגבי הדיון הנשיאותי השלישי (שנערך היום בשעה 4 ברשת טלוויזיה פוקס כמדומני). לא יודע מה שמו של הגיק לכן אני מכנה אותו כך (על פי המראה שלו).

להלן לינק לניתוח שלו

הניתוח שלו שונה מהניתוחים הנדושים שאנו מוצפים בהם (בוקר וערב יום יום) על ידי רשתות התיקשורת המימסדיות.

הניתוח מעניין לפחות, גם אם לא מסכימים לדעתו. אורך הניתוח של הגיק הוא שעה בקירוב.

גילוי נאות: ה"גיק" תומך של דונלד טראמפ.
ניתוח של ''הגיק'' על הדיון הנשיאותי השלישי 685135
אחרי הדיבייט הזה הכל ברור. הוא לא שתול של פוטין. הכל שקרים של הדמוקרטים.
דונלד טראמפ הוא שתול של המפלגה הדמוקרטית והוא בעצם קבלן קולות של הילארי.

תודה דונלד,
העולם המערבי
ניתוח של ''הגיק'' על הדיון הנשיאותי השלישי 686089
לא משכנע. הנחות שלך יותר מדי קונספירטיביות ללא שום ראיות.

לי נראה שדונאלד טראמפ זיהה התנגדות עממית לממשל המפלגה הדמוקרטית בגלל (1) מעמד שכבות הביניים התדרדר תחת שלטון המפלגה הדמוקרטית. (2) מעמד השכבות הנמוכות לגמרי לא השתפר (למרות הבדחות המפלגה הדמוקרטית). המלצתי לקרוא את הספר "שקרים שכולם מספרים" של טוביה טננבאום (רשמי מסע ב"אמריקה האחרת") כדי להבין מה קורה באמת באמריקה (בניגוד לתיאור המיופה של אמצעי התיקשורת).

נראה לי שדונאלד טראמפ מנצל את ההתנגדות העממית הנ"ל כדי לזכות בבחירות.

מה דונאלד טראמפ רוצה בסתר ליבו - קשה להעריך. לא מן הנימנע שזכיה בבחירות תכניס לו כסף רב אפילו ללא שחיתות (קשרים במימשל שווים הרבה כסף גם ללא שחיתות). מאידך, יתכן שהוא באמת פטריוט שרוצה להציל את אמריקה מהשחיתות שפשתה בה, מי יודע ?

אבל - מצב הכלכלה הקיים הוא בכל מקרה לרעת אמריקה שכלכלתה הולכת ונחלשת, הכסף של רוב האזרחים זורם לכיסים של קפיטליסטים חזירים שלא איכפת להם כלום חוץ מאשר רווחים שלהם. הרווחים שלהם לא דולפים לרווחת הכלל, הם גם לא מקדמים את הכלכלה האמריקאית (כמו שטוענות תיאוריות קפיטליסטיות נפוצות) .

כמו כן - שלום העולם בסכנה מפני שהמושחתים בשלטון האמריקאים מציתים חוסר יציבות בכל העולם כדי לדוג במים עכורים. ההתגרות של ממשלת ארצות הברית ברוסיה מסוכנת ביותר - כי רוסיה חמושה בנשק גרעיני.

להילארי קלינטון יש כנראה בעיות נאורולוגיות (מוטוריות) והתרופות שהיא כנראה מקבלת עלולות לפגוע בשיקול הדעת שלה. למשל: אם היא מקבלת בתור טיפול תרופתי L-DOPA (תרופה ממריצה שמטרתה להגדיל את כמות הדופמין הזמין במוח) תופעת לוואי של התרופה יכולה להיות מאניה (הרגשת כוח מנותקת מהמציאות). דופאמין הוא מוליך עצבי ממריץ במוח. ידוע היטב שעודפי דופאמין זמין במוח עלולים לגרום למצבי מאניה. המינימום שיכול לקרות במצב מאניה "חלש" הוא זילזול בנוהלי זהירות מצד הילארי קלינטון, על כך הפיסקה הבאה בדברי.

הראיה הכי ברורה של חוסר שיקול דעת של הילארי קלינטון היא שרתי הדואר שלה, שממוקמים בביתה, כמו כן הגיבויים לקבצים אילו ואחרים שנישמרים אצל הומה עבדין (HUMMA ABEDIN לא בדקתי איות) ובעלה הסוטה המיני של הומה (שמו WIENER). כמו כן הראיות שניהול התכתובת האלקטרונית שלה שחשופה יותר מדי ופוגעת בבטחון המדינה (השמועה אומרת: עוזרת הבית שלה מסייעת לה בהעברת הדואר האלקטרוני). מידע פנימי של המימשל על מחשב של סוטה מין ? זה מצב חמור. אילו הן ראיות בחומרה "מינורית" (עלק מינוריות), הן מינוריות רק בהשוואה לעבירות חמורות יותר שאין להן מספיק הוכחות בטוחות בשלב זה). אבל - עבירות "מינוריות" אילו הן ראיות _בטוחות_ ומכאן חשיבותן כהוכחה של חוסר כשירות של הילארי למלא תפקיד נשיאה של ארצות הברית.
ניתוח של ''הגיק'' על הדיון הנשיאותי השלישי 686099
<<מאידך, יתכן שהוא באמת פטריוט שרוצה להציל את אמריקה מהשחיתות שפשתה בה, מי יודע ?>> - דונלד טראמפ? רוצה להציל משהו או מישהו? אנחנו מדברים על אותו דונלד טראמפ או שיש עוד איזה אחד שלא סיפרו לי עליו?

על זה אומרים בישראלית מדוברת: נו באמת, נו באמת!
ניתוח של ''הגיק'' על הדיון הנשיאותי השלישי 686100
9.11.2016 -

הילרי זוכה : כיכר רבין (פעמיים בתוך שבוע) מתמלאת באלפי שמאלנים צוהלים ושמחים מאושר,דמעתם תרטיב את הכיכר, זמרים יעוטו על הבמות שיוקמו כהרף עין.צעירות מרץ הברונטיות יצרחו מגרונן הניחר והאצילי " יש אלוהים !! - או אלוהימה לצורך לעניין- אם נגזר עלינו לחיות עם ביבי לפחות תבוא הילרי שתנקנק אותו בעזרת האלה וישעותה. ‏1

טראמפ זוכה: .... ( אישקש מוזמן להשלים)

1 מזכיר במקצת את האושר האלוהי כאשר גב' דנהל'ה אינטר זכתה באורוייזיון

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים