ניתוח מבריק של הגיק על הסכנה לעולם מהיבחרותה של קלינטון 685157
להלן סרטון יוטיוב שאורכו כ- 30 דקות בו מסביר הגיק (שמו או כינויו STYX) מדוע הילארי קלינטון מסוכנת לכל העולם.

במספר מילים:

אובמה הכניס את העולם לסיחרור מלחמתי בטיפולו הכושל במזרח התיכון (עירק וסוריה בעיקר), ומדוע הילארי קלינטון רק תחמיר את יציבות השלום בעולם ואף עלולה להכנס לעימות צבאי פטלי עם רוסיה.

הערה: אזכיר שהפיליפינים נוטים עכשיו (מרוב יאוש מאמריקה) ליטוש את החבירה שלהם לארצות הברית ולהחליף אותה בחבירה לממשלת סין.

1. אזכיר (דעתי האישית) :
הגברת הזו, הילרי קלינטון, כנראה במצב גריאטרי התחלתי , היא כנראה חיה על תרופות. ולפיכך יתכן שהיא תאבד שליטה במצב אם יסתבך. לא זה הזמן לעסוק בגינוני נימוס טפלים על הוולגריות של טראמפ, הוא אדם הרבה יותר אחראי מאובמה ומהילארי קלינטון (כל ההשחרה שלו היא תעמולה של אילו שאני מזכיר בהערה 2).

2. אציין עוד את דעתי _האישית_:
אנו עומדים בפני השתלטות של התאגידים הגלובלים על המימשל האמריקאי בלי שמישהו בחר אותם. הם אילו שמממנים את מערכת הבחירות האמריקאית והם ישתמשו בהילרי קלינטון בתור מריונטה אותה הם מפעילים על ידי חוטים כאשר הם עצמם נחבאים בצללים. סורוס הוא אחד העשירים אך יש רבים אחרים (חלקם הוזכרו בוויקיליקס).

הערות 1 ו- 2 הן דעתי הפרטית.אין צורך שתתייחסו לההערות. התרכזו בדברי STYX (הגיק), הינתקו משפע הבירבורים השיטחיים שאנו שומעים מאמצעי התיקשורת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים