ערוץ 2 האנטישמי ממשיך במלחמתו בציונים.. 685672
עוד פגז בלוחמה הפסיכולוגית שמנהל ערוץ 2 נגד היהודים בארץ ישראל. כמו שהסבתא הפולנית של מישהו הייתה אומרת:"אז אמרו ונשארו בחיים".
ערוץ 2 האנטישמי ממשיך במלחמתו בציונים.. 685698
זה לא רק ערוץ 2 אלא מחנה שהשתלט על התקשורת ונלחם בנו. אין תיאור אחר לאוסף ההאשמות, הורדת הערך, השחרת היהדות, סילוף המציאות, הפקפוק בצדקת הציונות ובמוסר היהודי, וההצפה האובססיבית של רפש. העם מתנתק. הצעירים במיוחד. למבוגרים יש את ערוץ 20 שמספק שפיות אקטואלית במתכונת עדיפה (לא מושלמת) ובלי קדימונים ופרסומות ב- 40% מהזמן.
ערוץ 2 האנטישמי ממשיך במלחמתו בציונים.. 685709
מעניין שכל האבירים הגדולים לחופש המידע והביטוי(כמובן שהחוק העתיק תקף גם פה-מדובר בעיקר באדיוטים בורים או רשעים מושחתים או כל שילוב של שניהם) סותמים את הפה כשערוץ 10 פועל לסגירת ערוץ 20,כשסגרו את ערוץ 7,כשרצו בחוק לסגור את ישראל היום.
אבל באמת שהילדים המטורללים והמפונקים בתקשרות זאת בעיה קטנה לעומת ה-בעיה:מערכת המשפט.השלטון האמיתי בארץ.אין טעם ללכת לבחירות.מי ששולט הם יועצים משפטים וכנופית השבט הלבן בבית המשפט העליון,עד שאוליגרכיה הרקובה הזאת לא תמוגר,ימשיכו להרצח יהודים סתם והרבה יותר ערבים יהרגו.*

*התגובה הועברה לאישור ראש הממשלה דינה זילבר שר"י.
ערוץ 2 האנטישמי ממשיך במלחמתו בציונים.. 685710
מעניין לעניין...
מדקה 8 מעניין..
ערוץ 2 האנטישמי ממשיך במלחמתו בציונים.. 685745
צפיתי, בסדר. איילה חסון התייחסה באותה הערה נפיצה לבכירים בטחוניסטים ולא הזכירה תקשורתאים בכירים.
החסרים אנחנו תקשורתאים שנרכשו (משרות, כבוד, כסף) כדי לדקלם את האג'נדה הפלסטינית-אובמהית-קלינטונית של סורוס והחברים הטובים?

יש כתבלב שמשדר את התבוסה של טראמפ עוד לפני שהקמפיין התחיל. אחר מדברר את החמאס והרשעות כככתב בטחוני, השלישי מקבל טיפים מבכירים בצבא שמשרתים מדינות אחרות.
לכל הסירחונות התמוהים יש מקור משותף.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים