הספר MAGA MIND SET 685817
הספר ניכתב על MIKE CERNOVICH

להלן לינק ביוטיוב

מדובר בספר קצר, פחות מ- 100 עמודים שעניינו שינוי דפוסי חשיבה של הקורא כאשר דפוס החשיבה הלא שיגרתי של דונאלד טראמפ הוא הדגמה.

זה עשוי להיות ספר מעניין למי שיש לו זמן לקרוא ניתוח דמותו של טראמפ וכיצד לצאת מדפוס חשיבה שהוא עצמו כלוא בו.

הלינק שנתתי הוא של אותו ספר על ידי קריין (ושחקן תיאטרלי) שהוא גם עתונאי איטנטרנט בלתי תלוי (לפי זכרוני הוא אוהד של טראמפ). שם הקריין-עתונאי הוא סטפן מולינו (שם צרפתי לכן לא בטוח איך הפונטיקה של השם בעברית). המחבר הוא סופר-פסיכולוג (לא ידוע לי מה הכשרתו), שכתב עוד ספרים בענייני "דפוסי חשיבה".

הספר נימצא כנראה למכירה באמזון תמורת פחות מ- 10 דולר.

לא צריך לקבל את דעתם של צרנוביץ או מולינו כדי לחשוב מחדש על האישיות של דונאלד טראמפ. מי שעומד לדיון הוא הקורא והיכולת שלו לשנות את דפוסי החשיבה שלו.

לא הספקתי לשמוע את הקריינות, גם קשה לי להאזין למולינו כי צורת הדיבור שלו יותר מדי דרמטית. בכל אופן הקובץ של הקריינות הוא במחשב שלי (2.7 ג'יגה, 4 שעות של קריינות). אולי אזמין את הספר מאמזון או ממקום אחר. למרות זאת נראה לי שהספר שווה עניין.

הורדת קבצים מיוטיוב אפשרית דרך האתר SAVEFROM.NET. בגלל גודל הקובץ, רצוי להוריד את קובץ יוטיוב כאשר הפס הרחב פנוי. ההורדה חוקית (למי שמודאג), הקריינות היא ביוזמת המחבר.

בשולי הדף של יוטיוב תוכלו למצוא קריינות של _חלק קצר_ מתוך הספר, 4 דקות קריינות. יכול לסייע בהחלטה אם כל העסק שווה מאמץ.
בלתי תלוי 685819
אני מנסה לחשוב כמה אנשים יהיו תלויים אם טראמפ יהיה נשיא.
בלתי תלוי 685832
טראמפ לא נקמן.רב הסיכויים שהוא יצרף את הילרי בתור מזכירת המדינה שלו וינהלו רומן לוהט בסודי סודות.שכה יהיה לי טוב - ראיתי בדיבייט את הילרי נועצת בדולנד מבטי תשוקה יוקדים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים