התנ''ך החייזרי בפילוט לטלוויזיה 69072
בפסטיבל "המסך הבא " בסינמטק הוקרנו כל מיני פילוטים שנעשו עבור ערוץ 2 ולא הוקרנו משום מה.
בינהם ניתן היה לראות את עלילות "קפטין זוקיני" סיפורו של גיבור על ישראלי ביזארי במיוחד
ואת "צהוב ביוגרפיות " פילוט לסדרה שהייתה אמורה לעסוק בסלבריטאים ובפילוט עסקה באישתו של הנשיא משה קצב ובסצינה שלא תישכח לעולם הקרינה (על רקע צלילי "מנהרת הזמן") דיון בשאלה מה היה קורה אם חייהם של הגברת ומר קצב היו משתנים כתוצאה מאירוע מסויים ( ואז היו מקימים רשת חנויות לנקניקיות ולא היו הופכים לזוג הראשון של המדינה).
המחקר . בבימוי שחר אריאלי .
אבל בולט בין כל הפיילוטים כמו קינג קונג בין גמדים היה
"המחקר" בבימויו של שחר אריאלי .
פילוט מצויין שמרבית הצער לא נעשה מעולם כסדרה.
זהו סיפורו של סטודנט בשם אלי שכפרוייקט מחקר יוצר עולם שלם והוא וחברי וועדת הבודקים עוקבים אחרי הנעשה שם . הם מגלים שהיצורים שם הם רעים ומושחתים מעצם טבעם. הורגים זה את זה מנסים לבנות מגדל גבוה שיאפשר להם לפרוץ מעולמם וכו'. לבסוף הסטודנטית המתחרה היפה נטשה שמתמחה בהשמדת עולמות משמידה את מרבית היצורים עם מטאור שנשלח לעולם הזה וגורם למבול. אך נשאר עוד מיעוט של יצורים שאלי נחוש בדעתו לחנכם בדרך הישרה . אך נטשה מודיעה שגם היא תעקוב אחריהם מכאן ואילך ותטפל בהם אם לא ינהגו כשורה. הפילוט מסתיים כאשר אלי כותב שורה של חוקים כמו "לא תרצח " לא תגנוב " וכו'. מה היה אמור להיות המשך הסדרה ? מן הסתם המשך המאבק בין אלי ונטשה על נשמות היצורים לאורך תקופות שונות
חבל חבל מאוד שלא נעשה לכך המשך.
הטלוויזה מעדיפה לעשות סדרות קומיות עלובות כמו "שאול " במקום דברים כאלה לצערנו הרב. כל מה שנשאר לנו לעשות זה לגלגל עיניים השמיימה ולשאול "למה ,למה ,אלי"?
התנ''ך החייזרי בפילוט לטלוויזיה 69106
Natasha = Hasatan.

Anyway, one good show that was canceled is "Hazi Hamenashe." Life in Philistine-ruled Israel, in the Western half of the Menashe tribe.
והמהדרין יוסיפו: 69198
Coming soon, live!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים