יחי קרמגדון!! 69536
אישית אני ממש שרופה על המשחק הזה. ולא, זה לא השפיע על הנהיגה שלי - היא היתה כזאת כבר מיום שנפטרתי מחובת ה"חונך", והיתה נותרת כזו גם אלמלא כן. הו, הריגוש שבלחיצה על הגז!!
אבל - אל תדאגו, עד היום (סתם בנס?? או אולי, הודות לאלה הגדולה?) עדיין לא דרסתי למוות אף-אחד. אפילו לא פצעתי - עובדה, שאין לי הסבר עליה. דווקא להיפך - אלמלא היה קרמגדון מספק לי מוצא לתאוות-הדמים שלי (ואני מעריצה מראה של דם!!), דווקא אז יכול להיות, שלא הייתי מתגברת על יצרי, ביושבי מאחורי ההגה, ו - -

היי, עלה בדעתכם שדריסה למוות גורמת לריגוש מיני??

בשובבות דורית.
יחי קרמגדון!! 69555
אני ממליץ לך לעבור ל-GTA3. גם אפשר לדרוס אנשים וגם לירות אחר כך בשוטרים שרודפים אחרייך. השוטרים גרמו לרכב הגנוב שלך נזק בלתי הפיך? מה הבעיה? תמיד אפשר להרוג שוטר ולקחת לו את הניידת...

אבל היזהרי קצת יותר מאחורי ההגה האמיתי, רק כך תוכלי להמשיך להינות מריגושים מיניים אמיתיים, לאורך זמן.
הקראש 69556
ריפוי בעיסוק 69561
כשהייתי בבית האסורים ביקשתי שיגניבו לי דילדו מעץ, כמוב למטרות מחקר מדעי בלבדן. להפתעתי הרטובה גיליתי שהמכשיר המופלא הזה מסוגל גם לספק לי נחמה בלילות בדידות מלאי רחמים עצמיים מהולים באופטימיות זהירה.

עתה, משקראתי את תגובתך מלאת סימני קריאה להחריד (הו עונג שמימי), התקשרתי לידידי הטוב אריה (ליאופולד איש הפרוות) ובקשתי ממנו שישכור לי גי.אמ.סי. אימתני. את הוראות השימוש אלמד מידידנו, זיגי פ. (הידוע במוטו ''אהבתיך, אחותי'')

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים