עוד כמה תוספות 6994
עוד משהו שראיתי היום באחד המבזקים של הארץ
המחבלים של החיזבלה מכונים "לוחמי החיזבלה"
ואילו חילי צה"ל הם אינם לוחמים
הם סתם "חילים"
אני חושב ששעל אותו משקל אפשר לקרוא לשמאל תומכי הטרנספר (של יהודים כמובן)

ראינו את הצביעות הגלויה של ערביי ישראל כאשר הציעו להחליף שטחים של המשולש בהתנחלויות איך הם זעקו וצעקו כי הם לא מסכימים וכי זה טרנספר וכו'
אם הם אוהבים כל כך את ערפת מדוע שלא ילכו אליו ?

ועוד דבר שחשבתי עליו היום , זכות השיבה
מה יקרה לדעתכם אם ברק יסכים לזכות השיבה באופן מצומצם ויתן ל500 משפחות דירות ברמת אביב ג בסביון הם יקבלו אותם בהמון אהבה נכון ?
עוד כמה תוספות 6996
ראוי לציין שהתקשורת השמאלנית שלנו היא הגורם היחידי בעולם אשר התעקש לקרוא ללוחמי החיזבאללה ''מחבלים'', ולהתקפותיהם ''פיגועים''. חסר רק שאת חיילי צה''ל שנהרגו בלבנון יחשיבו כנפגעי טרור.

בכלל, בכיסוי הלחימה בלבנון הוכח פעם נוספת עד כמה התקשורת ''השמאלנית'' שלנו היא בעצם מיליטריסטית, ממלכתית, ולאומנית. הדיווחים של התקשורת הישראלית על המתרחש בלבנון היו אמינים בערך כמו אלו של החיזבאללה (אם לא פחות), והם עיוותו במודע ומתוך אינטרס את כל מה שהתרחש בלבנון.
עוד כמה תוספות 6998
שלא לדבר על ביטויים כמו ''נרצח בלבנון''.
עם כל הכאב, חיילים לא נרצחים, חיילים נהרגים.
עוד כמה תוספות 6999
אני בטוח שכותבו המקורי של המאמר יעשה זאת טוב ממני, אך אתקן אותך בכל מקרה: האנשים המאיישים את גופי התקשורת (בלא להשתמש במונח התמים והמטופש משהו, ולכנות אותם בשם כולל של "התקשורת") הם אכן מיליטריסטים, וגם קצת פשיסטים וגזעניים (כמו רוב האנשים במדינה הזו, ולא באשמתם), אך אין הדבר משנה את העובדה שרובם תומכי ברק מובהקים. עשה את ההפרדה.
ועוד כמה תוספות 7136
זה לא מפתיע. צריך לפתוח את העיניים כדי לגלות שרוב השמאלנים הם לא שותי אספרסו בשינקין אלא חבר'ה שגדלו מתנועות הנוער ומהקיבוצים. אלה החבר'ה שבד''כ מילאו את היחידות המובחרות והיו מלאי מוטיבציה להתגייס ולשרת. (ובזה הם בהחלט עולים באופן סטטיסתי על מאיישי הימין). כך שלא מפתיע כי מדובר באנשים מיליטריסטים, פשיסטיים המאמינים בכוח. גם אהוד ברק היה בצבא כמה עשרות שנים. קשה להיות מופתע מכך שהוא מיליטריסט.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים