702270
אצביע מתוך היכרות סבירה עם הזירה המקומית ובמידה מסוימת מתוך מעורבות אישית.
אני גר במושב כך שאני אמור להצביע בשלושה פתקים: לוועד המקומי, למועצה האזורית ולראש המועצה.
ראש המועצה נחשד בפלילים ואף נעצר, אבל התיק נגדו נסגר. בבחירות הקודמות אף אחד לא טרח להציב מועמדות נגדו, אבל הפעם, בין השאר בעיקבות החשדות נגדו, יש מועמד נוסף. כפי שזה נראה ראש המועצה המכהן יקח את הבחירות בהליכה עם עיניים עצומות וידיים אזוקות. אני כנראה אצביע למועמד האחר, לא כי אני חושב שהוא עדיף על הנוכחי, אלא כי אני רוצה שתהיה מראית עין של אופוזיציה, מה שאולי יגרום לראש הנוכחי להתאמץ יותר בכהונה הבאה שלו.
למועצה עצמה רצות במושב שתי רשימות, אבל יש למושב רק נציג אחד במועצה כך שרק אחת מהרשימות יכולה להצליח. אחת תומכת בראש המועצה הנוכחי והשניה במועמד האחר ולמעשה המועמד האחר עומד בראש הרשימה. אני כנראה אצביע בשבילו כדי שיהווה אופוזיציה לראש המועצה המכהן במועצה. אופוזיציה זה חשוב.
הדילמה האמיתית היא בבחירות לוועד המקומי. יש שתי רשימות שמקבילות לרשימות שרצות למועצה, אחת תומכת בראש המועצה המכהן והשנייה במועמד השני. הרשימה הראשונה היא זאת שיש לה כרגע רוב בוועד המקומי (3 חברים מתוך 5 כולל יושב ראש הוועד). בנוסף רצה רשימה נוספת, עצמאית, שאשתי עומדת בראשה. אני לא רוצה שאשתי תכהן בוועד המקומי ולכן אני כנראה לא אצביע לוועד המקומי בכלל או שאצביע לרשימה שכרגע שולטת. זה יהיה רע למושב אם הוועד יישלט על ידי הרשימה שמתנגדת לראש המועצה (הנוכחי והבא).
702273
הפסקה האחרונה!
702274
מה איתה?
702275
טויסט מוצלח :-)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים