לבחור ביצוג ולא בניצחון 703624
ממזמן תחרות האירווזיון היא לא תחרות שירה גרידא.אם כך היה הדבר נטע לא הייתה זוכה מאחר והיו זמרים/ות ששרו טוב ממנה.נטע זכתה כי היא הייתה השילוב הטוב ביותר של שירה, הופעה ומסר.
לפי דעתי כל המועמדים חוץ מלהקת שלווה הם סתמיים ואין להם אימרה או ייחודיות, מכאן הם חסרי סיכוי לזכות בתחרות. מאחר והשנה לא נראה כי יש לנו מועמד מנצח עדיף לפי דעתי לבחור במישהו שייצג את ישראל ואת ערכיה בצורה הטובה ביותר.
להקת שלווה מרגשת ומעבירה מסר חשוב והיא מבחינתי המועמדת היחידה לייצג את המדינה.
לבחור ביצוג ולא בניצחון 703755
במקרה נפלתי על האודישן של להקת שלווה, ובהסתייגות שלא ראיתי את האחרים: השילוב בין רמת הביצוע המוזיקלי הגבוהה שלהם (בייחוד הזמרות) והאימפקט הרגשי העצום של להקה של צעירים עם מוגבלויות ניכרות, נראה לי כמו נוקאאוט שקשה יהיה לגבור עליו.
ויהיה מעניין מאד לראות כמה תחרות ששמה על דגלה הצבעוני את קבלת האחר על קשת מסוימת, מתמודדת עם אחרות (בשורוק) בקשתות אחרות.
לבחור ביצוג ולא בניצחון 704004
ובכן:
א. מסתבר שהם אכן בדרך למקום הראשון - אבל יש איזה בעייה עם החזרות בשבת. טוב שלבורא הספיק שבוע אחד כולל שבת בלי חזרות גנרליות.
ב. כשדיברו עליהם ברדיו אתמול חשבתי בתחילה שאמרו בטעות "שלווה" במלעיל - כמו חטיף אייטיז ידוע ולא כמו שלווה קוסמית. אבל אחר כך שמעתי זאת שוב ושוב, ונראה לי שזה אכן השם שלהם.
לבחור ביצוג ולא בניצחון 704065
נדמה לי שמדובר ביותר מחזרה בשבת. הקלטות גיבוי, הקלטות מול קהל לשופטים, בשישי ובשבת.
לבחור ביצוג ולא בניצחון 706919
ואכן, גם בדיעבד הם היו ראויים הרבה יותר מהשיר והביצוע המלודרמטיים השמאלציים והכושלים בצדק של קובי מרימי.
השיר שהם הוציאו במקרה או שלא לפני כשבועיים - הדלת תהיה פתוחה - מתעלה בקלות, למרות פשטותו, על זה ששלחנו לבסוף, ויש לו את התכונה הכה חיונית לשיר אירוויזיון: כבר אחרי שמיעה אחת אני יכול לזמזם אותו בראש.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים