סיפור חדש: הודאה של הפרקליטות ב"טעות" 703625
טיפת דם של תאיר שנמצאה בתא סמוך שבו לפי השחזור זדורוב לא עבר בצאתו מזירת הרצח, נרשמה בטעות כטיפת דם שלה שנמצאה בתא בו נרצחה. לפי עדות א''ח א''ק סיפרה שאכן עברה בתא הזה לאחר הרצח. הרשיתי לעצמי לשים מירכאות סביב המילה ''טעות'', משום שאין לי טיפת אמון בקן הצרעות הנורא הזה שנקרא ''פרקליטות'', ומציאת הטעות לא באה ביזמת הפרקליטות אלא עקב בדיקה של הסנגור החדש של זדורוב.
סיפור חדש: הודאה של הפרקליטות ב"טעות" 703664
אם זו באמת טעות- בושה.
אם זו ''טעות''- זוועה.
בכל מקרה, עם כל המחדלים בתיק הזה זדורוב היה צריך להיות אדם חפשי מזמן, בלי קשר אם רצח או לא.
הוא עדיין בכלא רק בגלל ההודאה שלו (אולי גם בגלל שלא היו לו מספיק אמצעים לשלם על הגנה טובה יותר), מה שמחזק את הגישה שלך להודאות.
סיפור חדש: הודאה של הפרקליטות ב"טעות" 705279
נקודת מבט נוספת שכנראה תעניין אותך, זו של סגן ראש השב"כ לשעבר יצחק אילן שמוכן לשים את הקריירה שלו שזדורוב לא רצח. "ראיתי הרבה הודאות שווא בחיי, אבל כזאת קליר־קאט לא ראיתי". הוא מדבר על המכנסיים שנמצאו והושמדו, התרגום הרשלני מרוסית, הקלטות החקירה שנעלמו, כתמי הדם אינם, הסכין, התא שנעול מבפנים.
סיפור חדש: הודאה של הפרקליטות ב"טעות" 705284
הרבה יותר מדי ספקות.
מה שכואב לי מתוך התמונה שמצטיירת הוא שאילו זדורוב היה עשיר (או שהיה לו בן דוד עשיר) הוא היה זוכה להגנה משפטית טובה יותר ויוצא זכאי כבר במשפט הראשון.
סיפור חדש: הודאה של הפרקליטות ב"טעות" 705289
לדעתי בכלל לא צריכה להיות סנגוריה בתשלום. צריכה להיות סנגוריה ציבורית בלבד. ולא צריך להבין מכך שדעתי על תיקי נתניהו השתנתה . . .

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים