משחקי הכס 716920
היום (13/4/20) לפנות החדשות בערב הודיעו שבני גנץ עומד לשאת דברים. איכשהו כבר ידעתי שהוא לא יגיד שום דבר חשוב. בכל זאת חיכיתי והקשבתי. הצבעתי עבורו, אתם יודעים.
ובכן הקשבתי. מאחר ובאמת לא היה מה לשמוע התרכזתי בדממה שברקע ובדמיוני שמעתי את סנסה סטארק אומרת בשקט מקפיא: "דוד בני, שב!"
משחקי הכס 716922
מסכים איתך, פשוט מביש.
למה בכלל עלית לדוכן? כדי לומר 'אני סמרטוט, תנגבו איתי את הרצפה'?
ושוב האזכור הנואל של מחיר הבחירות המגוחך?
משחקי הכס 716929
בני גנץ הוא אכזבה מנהיגותית עצומה. אין לו כושר מנהיגות לטפל בקשיחות בהתפרעויות של ביבי. הוא טעה טעות פטלית כאשר מיצמץ מול ביבי במשבר הקורונה, לצערי הוא חיסל את תנועת ''רק לא ביבי'' (שמטרתה איננה ביבי הפרסונה עלא ביבי בתור האיש שתכניס נורמות שחיתות בלתי ניסבלות לפוליטיקה הישראלית).
כרגע גנץ לדעתי מחוסל פוליטית והוא גם יודע זאת , רק אין לא היכולת לאמר ''סליחה טעיתי, ביבי סובב אותי על האצבע הקטנה'' כמו שזה ניראה הוא רוצה לזחול לממשלת ביבי מכיוון שקשה לו מאוד להודות בטעות הגסה שלו ( הטעות הגסה -- כאשר ניסה להקים ממשלת אחדות עם גדול הנוכלים הפוליטיקאים הישראלים)
.
משחקי הכס 716953
לגנץ אין לאן לחזור מכאן, לא בשלב הזה, כי האמון שנבנה במחנה שלו מרוסק. כך שלא מפתיע שהוא רוצה כמעט בכל מחיר להיכנס לממשלה.

האתנחתא הקומית היא מצד גוש הימין - סוף סוף ב''ימינה'' הבינו שביבי לא סופר אותם באמת, והשתמש בהם רק למטרות חסימה זמנית. עושה רושם שבנט הוא אחד המפסידים העיקריים (אם להאמין לפרשנים, הוא קיבל את תיק הביטחון מפני ששקל להצטרף לממשלת כחול לבן לפני הבחירות הקודמות).
משחקי הכס 716927
ונתניהו הצליח לגנוב לו את הכותרות עם הכרזה דרמטית אחרת.
משחקי הכס 716930
מה הוא הכריז? באמת, לא ראיתי.
משחקי הכס 716935
שמעתי חלק. הוא ספד לג'ון קונווי. סליחה, לרב בקשי דורון.
וגם בלה בלה מלחמה בקורונה בלה בלה, בצמרת העולמית בלה בלה, אתם תשבו בסגר ואנחנו נחגוג עם המשפחה בסדר. לא תקנו פיתות במוצאי החג, ממשלת אחדות בלה בלה.

אח, אני חייב למצוא את המערכון של וופי גולדברג על רייגן והחקלאים.
משחקי הכס 716957
קיצור דבריו: מאחר שהמכון בנס ציונה לא עמד במשימה שהוטלה עליו בראשית המשבר למצוא חיסון, אחרי החג סיירת מטכ"ל עוברת לעבוד במכון הביולוגי והמדענים מהמכון עוברים לחלק פיתות בבני ברק. את מכונות ההנשמה יאיישו כנראה בוגרי 8200 אם כי הקומנדו הימי מערער על ההחלטה. נראה.

בנוסף, מסתבר שהשב"כ מצא דרך לאתר את נגיפי הקורונה בעזרת סורק מגנטי מתוחכם, כך שמי שגר באותו מתחם מאובטח כמו ראש הממשלה, בייחוד אם שמו הפרטי אבנר, אינו יכול להיות נשא. כל החמוצים יכולים ללכת לקנות נשק.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים