716982
ברגע שאני שומע מילים כמו חונטה, שמאלנים, חמוצין וכדומה --- אני מפסיק מייד לקרוא.

. חונטה זו המצאה של ביביסטים שמעוניינים בקיום אנרכיה במדינה כדי לקדם את הטירוף המשיחי של הימין ולקדם את את השכבות הפרזיטיות במדינה , אילו ניספחו לביבי כדי כדי שהוא יתן להם בתמורה להכתרתו כשליט את המתנות הכספיות העצומות שלקוחות מכיסי העובדים החרוצים. , לעובדים החרוצים הוא קורא שמאלנים, חמוצים, אוהבי ערבים ועוד מילות גנאי. שיטת הכפשה ביביסטית מוכרת.

אשר לגאנץ, הוא מנהיג מהסוג החלשלוש והתמים שהתפתה לשקרים של ביבי במקום להגשים את מטרות מפלגתו שהן סילוקו של ביבי מהשלטון.
716995
ברגע שאני שומע מילים כמו ביביסטים, טירוף משיחי, לקוחות מכיסי העובדים וכדומה --- אני מפסיק מייד לקרוא.
טירוף משיחי זו המצאה של משמרות המהפכה שמעוניינים בקיום אנרכיה במדינה כדי לקדם את החונטה של ברק ולקדם את את השכבות הפרזיטיות במדינה , אילו ניספחו לברק כדי שהוא יתן להם בתמורה להכתרתו כשליט את המתנות הכספיות העצומות שלקוחות מכיסי העובדים החרוצים. , לעובדים החרוצים הוא קורא ביביסטים, מטורפים, משיחיים, ועוד מילות גנאי. שיטת הכפשה חונטאיסטית מוכרת.

אשר לגנץ, הוא אמנם מנהיג מהסוג החלשלוש והתמים, אבל בעקבות התרגיל של לפיד ושלח הוא סוף כל סוף התפכח מהשקרים של ברק ואולי (רק אולי) יעזור להגשים את מטרות הדמוקרטיה שהן סילוקו של ברק מהשלטון.
716996
מסכים!
716997
ברגע שאני שומע חונטה או טירוף משיחי, אני יודע שהדובר מקובע בדעתו ולא מעוניין בדיאלוג.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים