מסתמנת אפשרות לבחירות קרובות 721631
הבלגן בהצבעה בכנסת בעניין ועדת חקירה לעניין ניגודי עניינים של השופטים מראה שהקואליציה מאוד רופפת, עם הרבה חילוקי דעות ומריבות.

לא מן הנימנע שהקואליציה תתפרק בקרוב ואז אולי תהיה הליכה לבחירות.

זה מצב מוזר של הליכה לבחירות עכשיו מכיוון שלליכוד ולכחול לבן יש סיכוי לקבל מכה גדולה בבחירות אם יערכו בקרוב. זאת — בגלל השלומיאליות בטיפול הקורונה, כולל השבר הכלכלי חסר התכלית, וכן בגלל
שהשקרים של ביבי נחשפו לעיני הציבור. הסיפוח-לא סיפוח שלו מעצבן את הימניים. ממש לא הזמן הטוב לביבי ללכת לבחירות .

גם כחול לבן עתידה לרדת , אולי לרדת מתחת לאחוז החסימה כי מי יתמוך בחבורה שהבטיחה רבות בענייני ביבי ובענייני הקורונה ועשתה את ההיפך ?

נראה כאילו ביבי איבד את השליטה על ההליכים הפוליטיים , הוא ניגרר לפעולות שלא עוזרות לו.
מסתמנת אפשרות לבחירות קרובות 721633
לא מן הנימנע?

הקואליציה הזאת נבנתה על ידי ביבי *על מנת שתתפרק*. המשימה שלו היא פשוט לפרק אותה כך שזה נראה שגנץ פרק אותה ושכל כשלון של הממשלה הזאת היא בגלל ש״מפריעים לביבי לעבוד״.
בשביל זה הוא צריך רק להמשיך לדרוך עם מגף העור שלו על פרצופו של גנץ (כפי שהוא עושה כמעט בכל נושא) ומידי פעם להגביר קצת את הלחץ. עד שנגיע לנקודה בה השטיח אומר ״עד כאן! יש לי עקרונות!‏1״.

_______________
1 ואז כולנו נחזיק את הבטן ונצחק בקול רם (כמו ביבי).
מסתמנת אפשרות לבחירות קרובות 721638
וביבי ממש לא איבד שליטה על שום דבר והוא הוא זה שמתזמר את כל מה שקורה. בבחירות הבאות הימין ישאר בראשות ביבי ולביבי תהיה קואליציה של מעל 65 חברי כנסת בלי כחול לבן.
מצביעי ביבי *לא* יזוזו לעולם למקום שהוא משמאל לליכוד ובמקרה הכי קיצוני יעברו להצביע לבנט. הליכוד תשאר מפלגת השלטון עד שיחליפו את העם.
מצביעי *לא ביבי* כן מטפטפים אל: הצבעה אפשרית לבנט, הצבעה אפשרית חוזרת למפלגת הלווין החדשה של הליכוד ששמה כחול-לבן (כחלון 2) ורבים ממצביעי גנץ שליבם שבור לרסיסים ממהלך הבגידה שלו, כנראה פשוט ישארו בבית ולא ילכו להצביע בבחירות הבאות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים