לא בדיוק... 7238
דורון, אמנם כתבה מעניינת, חבל שיכולתי למצוא כמה טעויות מעיקות... טעית בלפחות חצי שמות השירים, כדאי שתעבור שוב. לו דווקא כן התייחס אל הקהל במשך המופע, אמנם בהומור די "יבש", אבל אולי לא שמת לב.

חוץ מזה, אני באמת מרחם על כל אחד שלא הכיר את הדיסק החדש - Ecstasy - לפני המופע. חוצמזה שיש שם כמה שירים גדולים ממש, לו כל-כך משתעמם מהלהיטים הישנים שלו שעדיף חומר חדש מבוצע היטב מחומר ישן מבוצע מפוהק.

טל
לא בדיוק... 7260
אכן שגיתי בשמות כמה מהשירים של לו ושל ה VU ועל כך עלי להתנצל בפניך ובפני שאר הקוראים.

בסך הכל לו בא נתן הופעה והלך. ההתייחסות לקהל היה מינימליסטית מאוד. לדעתי ככה צריך להיות אתה לא יכול להיות אגדה וחבר של אותו קהל בו זמנית ואני אישית מעדיף אותו בתור אגדה. בכל אופן אני לא שמתי לב למחוות משמעותיות מעבר למה שציינתי (אתה מתכוון אולי לזה שהוא הציג את הקהל בתור חלק מהלהקה לפני שהוא שר את perfect day ).

אני לא ממש הכרתי את ecstasy לפני ההופעה (הספקתי לשמוע אותו פעמיים או שלוש). זה פגם מעט בעצמת החוויה אבל בהחלט נהניתי ואני לא חושב שיש צורך לרחם עלי. אישתי שבכלל לא הכירה את המוזיקה הזו נהנתה גם כן (והיא בכלל חובבת חוליו איגלזיאס ואנדריאה בוצ'לי).

אני בהחלט שותף לדעתך שעדיפה הופעה טובה של שירים פחות מוכרים על הופעה שחוקה של הלהיטים הישנים. לדעתי גם לו חושב כך וזו הסיבה שלהדרנים הוא לא בחר את הלהיטים המאוד גדולים שלו וגם אותם הוא שר אחרת מהצורה שהם נשמעים באלבומים (חוץ מ perfect day אבל זה בטח היה מוזמן ע"י המארגנים או משהו כזה).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים