האם את מעדיפה לאונן או צבע ירוק 72850
באמת חברה איזו שאלה שאלתם פה. זה כמו הסקר ששאלתם איזה סוג אוכל אוהבים יותר. זתאמרת אני מבינה שסתם בא לכם לדבר על מוסיקה או מוזיקה אבל הסקר כל כך לא ברור. תלוי באיזה שעה של היום, באיזה מצב רוח עם מי אני נמצאת או שאני לבד, בנהיגה מהירה או בלילה או סתם לאיזה הופעה הצלחתי לקנות כרטיסים. אני חושבת שמי שנדבקת רק לסוג אחד של מוזיקה לא רק שמפסידה משהו חדש אבל היא גם יכולה ללמוד ממוזיקה אחרת על המוזיקה שהיא שומעת רוב הזמן. פיד בק.
בכלל מה עם סקר על מין. אבל אולי זה יהיה כמו הסקר הזה בלי משמעות רק בשביל לגרות (בדיחה) את האיילים והאיילות לכתוב על הנושא.
האם את מעדיפה לאונן או צבע ירוק 72854
שאלנו איזה סוג מוזיקה את הכי מעדיפה, לא איזה מוזיקה את שומעת. אני שומע גם הרבה סוגים - רוק, אלקטרוני, פופ, ראפ, אלטרנטיבי. אבל הסוג שאני שומע הכי הרבה הוא רוק, אז זה מה שבחרתי. אין סוג שאת אוהבת הכי הרבה? גם לזה יש אופציה! אז מה הבעיה?

אפשר גם לשאול איזה תנוחה אתם הכי אוהבים, אבל האייל הוא אתר לכל המשפחה...
האם את מעדיפה לאונן או צבע ירוק 72856
ובדיוק התפרסם היום ב''הארץ'' סקר על תדירות חיי המין במדינות שונות בעולם. סתם אפרופו. (אנחנו במקום טוב באמצע, נדמה לי)
לכל המשפחה 72888
בריטני וחברותיה מפזזות במינימליים עובר ומין שעונה על פנטזיות של בנות לא?
לכל המשפחה 72891
בתגובות מותר הרבה יותר מאשר בטקסטים שאנחנו מייצרים כמערכת (למשל, השאלות בסקרים).
חוץ מזה, מי בכלל דיבר דווקא על "מין שעונה על פנטזיות של בנות"? אם הייתי מנסח סקר כזה, "גבר אחד עם שתי נשים" בהחלט היה נמצא ברשימה.
וזה כי 72896
השילוב הזה *בוודאות* לא מהווה פנטזיה של אישה כלשהי?

סתם, סתם, הכל מבחינתי יהיה בסדר כל עוד תופיע שם גם האפשרות המלבבת של "קבוצת פוטבול בחדר ההלבשה".
וזה כי 72917
איכסה חדר הלבשה של קבוצת פוטבול. אני לא יכולה להתרכז בצחנה כזו.
זיונים זה הכל 73037
אולי מי מהקוראים יקרא את האוטוביוגרפיה של קתרין מייה Millet, האינטלקטואלית הפרזיאית ועורכת המגזין "חדשות האמנות". את הספר "חיי המין של קתרין מ." שהפך רב מכר בצרפת ובאנגליה, ושאותו מתארת מבקרת הניו יורק טיימס בוק ריוויו תחת המוטו "כל המין, כל הזמן" הוא מסע בלתי פוסק, הגובל בשעמום, בחיי ההייפר-סקס של מייה, בחיפוש מתמיד אחרי סיפוק הליבידו העצום שלה בעזרת משגלים "נמרצים ומדויקים", חתירה להנאה כשחודרים אליה בכל מקום, בכל צורה ועל ידי כל אחד. גבר אחד, שנים בעת ובעונה אחת או על ידי צבא שלם של גברים התמחלפים בתורם ובאופן סיפוקם.

זיונים זה הכל 73039
אולי לא? אין לי באמת בעיה עם הספר, או המעשים, אבל בלי מאמץ אני יכולה למצוא פורנוגרפיה משובחת יותר אם בא לי.
זיונים זה הכל 73197
זאת באמת שאלה שיכולה לעניין. האם זה באמת פורנוגרפיה, ואם כן האם היא פורנוגרפיה נחותה. לא קראתי את הספר הזה, אבל ישנם ספרים אחרים שאפשר להתייחס אליהם. למשל, האם סיפורי המרקיז דה-סאד או את "סיפורה של או." הם פורנוגרפיה או ספרות? (מבלי להכנס בכלל לדיון בפילוסופיה של דה סאד). למעשה כמעט ואין עוררין על העובדה ש"לוליטה" של נבוקוב, היא ספרות יפה ולא פורנוגרפיה פדופילית. כביכול מטרתה העקרית והיחידה של פורנוגרפיה היא לעורר את החשק, ואילו לספרות ישנן רבדים נוספים המוסיפים על העיקר המיני. ספרו הקטן של הנרי מילר "ימים שקטים בקלישי" יכול אלי לשמש מקרה מבחן, או אפילו ספרו המדובר של דן בן-אמוץ. האם המין שבספר מאפיל על שאר האספקטים שלו, אם בכלל קיימים אספקטים אחרים? ואם אכן זה רק מין, האם מטרתו היא חיכוך מכני או שישנה מטא-מטרה אשר יכולה להעביר את הספר למישור התייחסות נוסף.
זיונים זה הכל 73309
"למשל, האם סיפורי המרקיז דה-סאד או את "סיפורה של או." הם פורנוגרפיה או ספרות?"
ספרות. ספרות היא גבוהה יותר ברמתה מפורנוגרפיה.
זיונים זה הכל 73363
יש הטוענים שפורנוגרפיה היא עניין של גאוגרפיה (בהולנד הסרטים הכי טובים) אני טוען שהיא עניין של הצורך.
פורנוגרפיה היא מניפולציה. יצירה חד מימדית שיוצרת גירוי קיצוני של נטיה טבעית או פנטזיה שלא מצליחה לבוא לידי ביטוי במהלך היוםיום ולכן לדעתי גם סרטי אימה, ערוץ האפנה וערוץ הטלהנובלות ויוה זכאים לתואר פורנוגרפיה כיוון שהם מעוררים (לפחות אצלי) את הפנטזיה להרוג את כל מי שמעצבן אותי, להיות יפה מאוד ולזכות באהבה מוחלטת.

יש שיראו בניתוח הספרותי של מלחמה ושלום את הפורנוגרפיה האולטימטיבית כיוון שהיא נוגעת בדחף הטבוע בהם לכתוב כמויות אדירות של טקסט לא מובן ומשעמם עד אימה, יש לי חשד שחלק מהכותבים האתר נגועים בסטיה המוזרה הזו.

הספרים שהזכרת יוצרים לפחות אצלי תגובה ראשונית של זעזוע ורתיעה ולא של גרוי (אלא אם יש לך נטיה לכיוון המין שהם מתארים ואז אשמח אם תצרי איתי קשר בפעם הבאה שאת מבקרת בארץ) ולכן הם אינם מתאימים להגדרה מבחינתי.
זיונים זה הכל 73394
סאדו-מזוכיזם הוא לא בדיוק כוס התה שלי, אבל אני לא נטולת דמיון עד כדי כך, שלא אוכל להבין למה אנשים אחרים כן נהנים...
בריטני בכלל טוענת שהיא בתולה לא? 72931
ואם אפשר שהן תהינה תאומות ג'ינג'יות ונהיה ברכבת נוסעת, אופס אני חייב לזוז...
תאומות ג'ינג'יות?? יאמי!! :-)) 73475
פופק - קלעת בול....

רק - איך כל זה מתקשר בדיוק לשאלת-המוסיקה??

דני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים