במבחן ההיסטוריה 730862
במבחן ההיסטוריה, מסתבר שאמירתה הקונטרוברסלית של קלינטון לגבי ״A basket of deplorables״ היתה אמירה מדויקת שמתארת את המציאות כפי שהיא.
הביקורת על האמירה שלה היתה חלק מהבעיה ולא חלק מהפתרון.
בלי קשר לעמדה פוליטית, התמיכה באיש הקטן והעלוב הזה טראמפ היא בושה לאנושות. האיש הזה הוא לא סתם איזה דמגוג / מנהיג כריזמתי. מדובר במישהו שהוא באמת כמו שהוא נראה - אדם טיפש, דפוק ומטורלל על כל הראש.
במבחן ההיסטוריה 730863
מצער שרק עכשיו התעוררו מנהלי הרשתות החברתיות והתחילו להפנים את האחריות שלהם במכונת השקר והמציאות האלטרנטיבית של המג׳נון טראמפ.
טוויטר וגם פייסבוק חסמו את המשתמש הרשמי של טראמפ. בוקר טוב אליהו. עכשיו נזכרתם?
במבחן ההיסטוריה 730871
הם היו ערים גם קודם.
שנאה וקיטוב הן מנועי הכנסה מעולים לרשתות החברתיות, אבל זאת חרב פיפיות. מצד אחד, דמויות מקטבות מעודדות engagement מכל המעורבים ולכן יותר אנשים נחשפים לפרסומת של קולקציית הבגדים החדשה ומצד שני, השנאה יכולה להיות מופנית כלפי הפלטפורמה עצמה וחברת הבגדים האופנתית אולי לא תרצה לפרסם בה. לרוב, והמצב עם טראמפ לא שונה, הרשתות לא עושות כלום עד שהעניין זוכה להד תקשורתי מספיק גדול מחוץ לפלטפורמה.
ההבדל היחיד עם טראמפ הוא שיותר קל לחסום נשיא יוצא שרוב הממסד מתנער ממנו מאשר נשיא שיכול להעביר חקיקה וזוכה לגיבוי של מנגנון מפלגתי והסנאט, מה שהופך את השיקול לעוד יותר פשוט.
אין פה שום הכרה באחריות, רק כסת"ח.
במבחן ההיסטוריה 730875
ברור. זו היתה שאלה רטורית.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים