פיתרון צודק לא, פיתרון אפשרי כן 7325
צר לי לומר לך יוסי אבל בתור גנרל ימני קיצוני שעומד להוליך את המדינה לפאשיזם ברק הראה מתינות ופתיחות לפשרה ולמשא ומתן, אותו משא ומתן שהליכוד היה עושה רק עם הרבה יותר פרובוקציות זולות.
תפסיק לקשקש עליו שהוא ימני קיצוני או שהוא איש מרכז או כל שטוט אחרת שתבחר להגיד ותבין שלסכסוך אין פיתרון צודק אלה פתרון אפשרי, אני לא חושב שהוא הלך לפיסגה שם הוא לא ישן יומם וליל רק כדי שהיא תיכשל ואני גם לא חושב שניתן לנהל משא ומתן עם מנהיג חלש כמו עראפת שאינו יכול להתפשר בגלל דיעותיהם הלאומניות של רוב הפלסטיניים שרוצים את הפיתרון "הצודק" שאתה מציע.
רק שאתה אינך יכול להבין שהפיתרון הצודק בעבור הפלסטינים היא גירוש היהודים והשתלטות בחזרה על ארץ ישראל מידי הכובש הציוני, אם אתה חושב שזה יגמר בירושלים וקווי 67 אתה תועה בהחלט, אני לא אומר שאני רוצה מלחמה אלה שאני רוצה הסכם קבע במקום וויתורי ביניים ובייחוד הסכם אשר יאפשר גישה חופשית ליהודים לכל המקומות הקדושים בירושלים.
אני יודע שאת ההסכם שיעשה ברק יעשו הסכם דומה או גרוע יותר גם שרון וביבי ולכן אני פשוט רוצה פיתרון הגיוני ואפשרי שיאפשר לעם היהודי לחיות בארצו לצד שכניו הפלסטיניים.
אז תפסיק את חיפושיך אחר צדק היסטורי ופיתרון צודק או השמאלניות אותה אתה מתיימר ליצג שאינה פותרת שום בעייה אלה רק מביאה להחלטות גרועות בגלל אטימותיך המהולה באידיאולוגיה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים