פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732530
מתוך כתבה בכלכליסט:
====
יאיר נתניהו כתב בטוויטר: "פתאום נזכרתי איך גנבו פה בחירות באמצעות *מעטפות כפולות* (היוש ניל הנדל וחנן מלצר).".

הטענה של נתניהו זכתה להדהוד בקרב אנשי ליכוד אחרים, כמו מנהל הקמפיין של המפלגה, גיא לוי, שכתב לעוקביו בטלגרם: "אחרי שאנחנו ראינו את מה שהתחולל בארה"ב, אחרי הדברים אתמול של ברק, אחרי שהיה לנו פעמיים את השופט מלצר. אני חושב שאתם כבר מבינים. שזה לא משנה כמה נצביע, אם בסוף הספירה לא תהיה נקייה! צריכים אתכם מזכירי קלפי". כאן כבר יש טענה מפורשת שיהיו זיופים בהליך ספירת הקולות, שוב בדומה לטענות נטולות כל הביסוס שנשמעו בארה"ב.
השבוע פנה לוי לעוקביו בבקשה להירתם לעבודה כמזכירי קלפי. "יאפשר לכם באופן אישי לוודא שלא גונבים לכולנו את הבחירות שוב". הנרטיב שמתפתח ברור: בישראל גונבים בחירות מהימין (אף שהוא נמצא בשלטון כמעט ברציפות כבר יותר מ-‏40 שנה), וצריך לעשות הכל כדי לעצור את גניבת הבחירות הקרובות.
===
על פי בן כספית נתניהו חזר על הדברים ברדיו:

===
בפינתו הקבועה בתחנת הרדיו גלי ישראל (גם אליה עוד נחזור) אמר לאחרונה נתניהו ג'וניור את הדברים הבאים: "בוודאות ועדת הבחירות גנבה שני מנדטים מימין לשמאל, במעטפות הכפולות, הם גנבו שני מנדטים לפחות... ישראל היא המדינה הדמוקרטית היחידה בעולם שלא מוכנה לפרסם את הפרוטוקולים של ועדת הבחירות, הסיבה היחידה היא שהם לא רוצים להראות שגנבו בחירות ורימו, זו הסיבה שהם לא מוכנים למצלמות בקלפיות, כדי לא לחשוף את הזיופים".
פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732537
כמו טראמפ, הם יודעים שהם הולכים להפסיד. הרצפה עקומה.

(ובלי קשר, צריכים אותכם כפעילים ביום הבחירות, לדוגמה: משקיפים בקלפיות, כדי לוודא שמזכירים מטעם הליכוד לא ינסו לגנוב את הבחירות)
פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732580
נדמה לי שהתכוונת ושכחת להוסיף קישורית ל''על פי בן כספית נתניהו חזר על הדברים ברדיו''.
פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732585
לא הייתי בטוח אם יהיה עניין בבקישור הזה...
פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732610
שמעתי את השידור (?) הנ"ל של בן כספית לפני כ- 6 שעות והזדעזעתי.

אם בן כספית דובר אמת במקרה שנתניהו יודח בבחירות הוא עלול לחולל מרד נגד המשטר בתמיכת הביביסטים שלו. לא יודע אם זה המצב או שבן כספית ניסחף, בכל אופן צריך להתכונן למהומות במקרה זה.

מצד שני אני חושש מאוד שבנט וביבי ישיגו רוב ויקימו ממשלה ימנית-חרדית הרסנית. זה תסריט ריאלי למדי, בנט אינו מחוייב לדמוקרטיה אלא רק למגלומניות שלו. נפוליונצ'יק.
פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732612
כשמישהו חותר תחת המשטר גם כשהוא חלק ממנו ועומד בראשו, זה לא צריך להפתיע אם ימשיך באותה מגמה כשיאבד אותו.
פעילי ליכוד מייבאים את הטריק של טראמפ 732586
אגב, למען הסר ספק: "יאיר נתניהו חזר על הדברים ברדיו".

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים