אתם מפרסמים כאן סיפורים? 7327
תגובה לסיפור?
חחחחחחחחחחחחחח

הסיפורים כאן משעממים וטרחניים. לא פלא שהאתר לא הצליח להתרומם ונשאר איזוטרי וקטן.

עצוב, עצוב שאנשים כמו העורך מנסים להשתלב בתחום התוכן שדורש מידה מינימלית של קריאטיביות.

גם אני יכולה לבוא לאתר שלך וללכלך עליו.
זה לא כל כך קשה.
ברמה שלך זה באמת לא קשה 7329
אתם מפרסמים כאן סיפורים? 7336
שירלי היקרה, אין ספק שאת יכולה לבוא לאתר הזה וללכלך עליו, ולראייה העובדה שזה מה שעשית. נשארת רק שאלה קטנה: מי את לעזאזל ומה בעצם את רוצה? האם רק סגירת האתר תשביע את רצונך או שמא יש באמתחתך הצעות בונות לשיפור המצב?
סגירת האייל 7373
מה ששותפתי האהובה ניסתה להגיד למר קננגיסר הנכבד הוא שזה די קל לבוא לאתר בו ניתן פתחון פה לגולשים, ולהצביע על דברים קלוקלים בו.
יש כמה דברים שלא טובים לי באייל, ולא, אני לא מצפה שהוא יסגר בעקבות הבקורת הזו, אולי קצת ישתפר.
דבר ראשון הוא שיהיה קצת יותר עניין בכתוב, מלבד אטימותו של הכותב למה שבאמת קורה סביבו, דבר שני, שיכתוב עם קצת יותר פלפל.
האמת היא שזהו קו המותווה על ידי העורך, לכן - זאת ביקורת אליך, דובי.
הדבר שבאמת מציק לשירלי הוא שמר קננגיסר נוטה באופן קבוע לשכון בבננות, ואף בכל הזדמנות לתת מהשקפתו החשוכה. אולי עינו צרה באתר חדש שצמח כה מהר, אולי הוא מקנא מסבות אחרות, אולי הוא סתם מנסה לעשות לאתרו פרסומת ורעש באתרים שלא נוטים למחוק את הפרסומות בהם (שמעתי שהפורטלים לא מרשים, אבל אולי אני טועה).
אני בסך הכל מקווה שמר קננגיסר יתחיל להבין מי החברים שלו ומי לא, ושהתוכן הבלתי-תלוי ימשיך להשתפר בארצינו.
תודה לכם, ובהצלחה.
סגירת האייל 7423
שלום בועז,

אני מודה ומתוודה שאני קוראת את "בננות" מדי פעם (הו, לא! :-)). ממה שהבחנתי הגישה שלכם לוקה מן החסר. אתם בטוחים שתגובה ראויה היא "וואי! אחותי! מגניב! את גדולה! זוכרת אותי מהאברסקס?" וכל מה שלא עונה לקריטריונים האלו הוא מבחינת הפסול.
אולי "האייל" יבש לפעמים, אבל מי שמבקר את הכותבים (דבר שקורה כאן כמעט בכל פעם) לא זוכה לתגובות בסגנון "אתה לא רצוי כאן", "תעלם מפה", "תמצא חברה" ושאר תגובות להם זוכים אלו שלא מלאו את הקודים של "בננות".

עדי גינת.
בננות.קום 7434
מכיוון שאנחנו לא מוחקים הודעות בבננות.קום אכן לפעמים יש שם הודעות במישור החברתי (חברויות שנוצרו דרך האתר עצמו). מצד שני יש שם גם הערות באורך ובעומק של המאמר עצמו.
האייל לא לפעמים יבש, הוא תמיד יבש, משום מה גם כותבים מוכשרים יוצאים מיובשים באייל, אין לי מושג למה.
אם עורכו של האייל היה טורח להוציא את המקל מצידו האחורי כשהוא מנסה בצורה בוטה כל כך ליחצן את אתרו, אולי הוא היה מקבל תגובות יותר מלבבות מגולשי בננות.
גב' גינת, בבננות אין קודים, יותר מאשר בכל מקום (וירטואלי או לא) אחר, אבל יש התנהגות תרבותית מינימלית.
בננות.קום 7445
רק בכדי להוכיח שאיני נוטה מראש לצד האייל בריב המטופש הזה, אהרוס את מוניטין ה"דיון המתורבת" שהאתר ניסה לבנות בכך שאפתח בהצהרה "אתה אדיוט בועז. טמבל גמור".

גם דיונים שעומקם יעלה עשרות מונים על רמת המאמר עצמו יתקשו...להרשים כשנושא המאמר הוא "איפור וביגוד - הכיני את גופך לקייץ" או לחילופין טיפול בסוגיות עקרוניות כגון "עכשיו כשבגדת - לספר לבן זוגך?".

איני בטוח מהי הגדרתך ל"יבש" אך אם היא כוללת "רציני", "מעמיק" או אפילו, ישמור השם, "לא מלווה בצריחות התרגשות של פרחות עוטות לק-כסוף-נצנץ בנות 40" (ואם ברצונך לחלוק על ההכללה הזו, בהתחשב בתוכן האתר "בננות", חובת ההוכחה - עליך) אז כן, האייל יבש, ואנחנו אוהבים אותו כך.

אין לי דבר להוסיף לגבי המקל בישבנו של העורך, אז אסיים כאן ואאחל לך חיים מלאים התנהגות תרבותית מינמלית, לא-יבשים ונורא-נורא וורדים.
בננות.קום 7470
בהחלט, אבל ''לך מכאן'' ו''מצא חברה'' אינן התנהגות תרבותית מינימלית.
קופים אשר אינם קופים ואנשים אשר. 7478
באמת בועז, אני תמיד מופתע מחדש עד כמה אנשים טובים בבסיסם ואף ביציאותיהם מהבסיס הם מרשימים לא מעט, מסוגלים להידרדר.
הייתי יכול להמשיך במעין מלחמה מטופשת ורקובה ולומר כי אם זוהי תגובה(התגובה של שירלי) של עורכת מגזין הנשים הווירטואלי הגדול והטוב בארץ, אזי לא נותר לומר דבר ובכלל השפיצים ההיסטריים של התקשורת אינם מרשימים אף אחד- לא חגית גל וכתובותיה אשר באות באיחור וגם אז אינן מחדשות או כתובות בסגנון עיתונאי הגובל בסביר, או כל השרופות ושאר המחוקות אשר מבקשות להנחות את הדרך אל הרקטום המבוקש והידוע.
בננות הנו אתר שבתחילת דרכו ציפיתי רבות ואף קיבלתי, אך לאחר שבוע ראשון של כתבות מוגבלות, צפויות ואשר עוסקות בנושא אחד בלבד(עם נשורת גרעינית מסביב), התפכחתי.

מהיכרותי הווירטואלית עם דובי, אני מאמין שהוא ניסה לתקן ולהוסיף ולא ללעוג ולקלס את בננות.
אבל אנשים שמדברים בגבוהה, שנושאים אשר מתרוממים מעל אזור ישבן, כנראה שיוצרים התנגדות רבה.
ובכן, מה אפשר לעשות?

אה, והם גם יבשושיים. חבל.
סגירת האייל 7512
אני מודה ומתוודה שייתכן שאני בור בכל הקשור לתוכן וכיוצ"ב.אולם מדוע על אתר שמפרסם דעות/טורים/עמדות בנושאים פוליטיים להיות עם "פלפל"?
יחס זה של מכירת "תוכן" כסחורה עוברת לצורך אולי מעיד על רייטינג אפשרי גבוה.אולם ניתן לשפוט "תוכן" על פי תוכנו.
סגירת האייל 7451
בועז, הבא נהיה רציניים. אתה לא צריך לספר לי מה קל ומה קשה לעשות באתר בו ניתן פתחון פה לגולשים. אנחנו בעסק מספיק זמן כדי לדעת בעצמנו. קיבלנו לא מעט ביקורת, ופעמים רבות גם ישמנו אותה באתר. בכל פעם שקיבלנו ביקורת, עשינו זאת ברוח טובה ומתוך הנחה שכולנו כאן כדי לעזור. כשאני העברתי ביקורת על בננות, מתוך עמדה של מישהו שהיה עורך אתר כבר למעלה מחצי שנה כשבננות נפתח, הנחתי שזו תהיה תגובתכם. כתבתי ביקורת מפורטת, הסברתי בדיוק מה אני חושב שאינו נכון באתר ואיך לדעתי צריך לתקן זאת. מעולם לא זכיתי לדבר פרט לגידופים.
מה לעשות, אדם עקשן אנוכי, ולכן המשכתי להעיר לגבי אותן נקודות עליהן לא קיבלתי תגובה, וכך הגענו לנקודה בה אנו כיום.
אני מבטיח לכם שעיני אינה צרה באתרכם, להפך - הלוואי שהיה פי ארבע יותר מוצלח, הרי זו הייתה מטרת הביקורת שלי מלכתחילה, לנסות לעזור לאתר להגיע למה שהוא לדעתי סטנדרטים עיתונאיים גבוהים יותר, אפילו אם הם פחות רייטינגיים.
וכן, שמעתי שכל הצוות שלכם הם שפיצים היסטריים בתקשורת הישראלית. אין הרבה הערכה לתקשורת הישראלית, מה לעשות?
סגירת האייל 7456
בועז שלום
את דעתי על הוויכוח המטומטם בינך לבין דובי כבר פרסתי מספר פעמים בהזדמנויות שונות.
אולם ברם וכל שאר המילים מסוג זה- אתה באמת חושב שכתיבה קוריוזאית למחצה שרואה את עצמה כחוייבת לשעשע את הקורא היא האלטרנטיבה הראויה ל"יבשושיות" האתר? אני לא ממש מבין אותך, היית רוצה שכל אתרי האינטרנט יראו עצמם כמחוייבים לתקוע שנינות או שתיים בכל מאמר שני? אני קורא לזה חנפנות ולצערי אני רואה את התופעה הזו ביותר מדי מקומות.
כיוון ש"האייל" עוסק בפובלציסטיקה אין בו שום מקום ל"פלפל" כהגדרתך. גם "מאמרי התרבות באייל עוסקים בד"כ בביקורות קצת קשה לשלב בהם פלפל מה רצית שאספר בדיחות על דוסטייבסקי? "שאכנה אותו "פיודור מיכאליביץ הזקן והמנייק"? מה אתה רוצה לשלב פלפל בכתבה על ברק ? שיספרו בדיחות על גובהו ועל אשתו (עוד פעם "דובונת") אני לא רוצה לתאר לעצמי איך היה נראה מדור פובלציסטי באתר שאתה היית עורך תוכנית.
וחות מזה, בועז, האם בכתיבה עם פלפל אפשר להכניס מאמרים עיוניים? כאלו המתארים תופעה או מציגים תזה (המאמר על הרצל, מאמרי על הנוער הדתי).
והמקל בתחת- ממש סר טעם.
בחייך בועז, תפסיק כבר. זה מש לא לעניין ללכלך על אסכולת כתיבה שונה גם אם אתה רואה אותה כפלצנית לחלוטין.

ואם אנחנו כבר בקטע של אסכולות- האם האסכולה שלך היא לא קצת "רייטינגית" ו"חנפנית". תרבות הפוצימוצי גם במאמר
אינטליגנטי?

אתה איש אינטליגנטי ואני בטוח שאתה מבין שאופמיינסטירם אין פרושו דוגמה אחת כמו שאין פרושו ירידה ברמה או חנפנות לקורא.
אתם מפרסמים כאן סיפורים? 7346
למי שתהה - שירלי היא עורכת המגזין בננות (http://bananot.co.il).
למה מחקת את הערתך הקודמת? 7347
למה מחקת את הערתך הקודמת? 7349
גם אני טועה לפעמים (מה זה גם? בעיקר אני!), וכשמעירים לי על טעות, אני מתקן.
אתם מוכרים כאן פירות יער? 7433
שמנו לב. אבל גם שמנו לב לילדותיות המדהימה שהפגנת פה. מילא, אם העורך הראשי "ליכלך" באתר שלך, שהחלטת "להחזיר" לו. אבל אם לפחות את מחזירה, לפחות תחליטי מה בעצם את רוצה להגיד! לא ראיתי הרבה פואנטה בלכלוך שלך, בעצם. לא יכלת פשוט להגיד אמא של דובי אמא של דובי ולגמור עם זה?

אני לא קורא נלהב של האתר שלך, ולו רק מאחר והנושאים המדויינים בו נראו לי ברמה העיתונאית של "לאשה". אני מניח שדובי, בלכלוכים שלו על האתר, נתן נקודות ספציפיות, ולא פשוט נכנס לדיון אקראי והוסיף הערת שוליים על כך שהאתר מחורבן. הו, לאן נפלה המדינה, אם אפילו ללכלך על אנשים אחרים אנחנו כבר לא יודעים?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים