שימעון גלבץ מה דעתך? 73353
אני יומים יושב וקורא את המאמר על המוסיקת הראף המחורבנת הזאת מגיב ונההנה ואני מחכה לתגובתו של שימעון גלבץ אותי ממש מעניין מה יש לשימעון להגיד אז שימעון אם אתה קורא אשמח אם תגיב למאמר ולמה שאמרתי על מוסיקאת הרק המחורבנת הזאת
גידי
מצטער, אין לי דעה בעניין. 73381
גידי,

אין לי דעה ממשית על ראפ משום שאיני מקשיב למוסיקה הזו, אני צופה באמ.טי.וי. לעיתים רחוקות, וכו'.
מצטער, אין לי דעה בעניין. 73453
היי כן גם אני צופה בmtv ואני חיב לומאר שלא רואים שם כלום כשהערוץ הזה מוקרן אני מיצטער שאני לא כרש בנוסף לעובדה שאני עיוור
גידי
שימעון גלבץ מה דעתך? 73442
נו, באמת, גידי. אולי די כבר עם ה"מחורבנת" הזאת? אתה לא יכול לכתוב "מוזיקת ראפ" בלי לכתוב "מחורבנת" אחרי זה? זה ממש לא לעניין.
שימעון גלבץ מה דעתך? 73454
אוקי אוקי אני יותר לא אכתוב ליד מוסיקת ראף מחורבנת למרות שאני חושב שמוסיקת רטף היא ממש מחורבנת אני יודעה שזה ממש לא לעיניין ליכתוב על מוסיקת ראף מחורבנת אבל מה לעשות שזה מה שזה
זוהיא הרי מוסיקת ראף והיא כאמור בפעם האחרונה מחורבנת

קיבלתי את ההערה ברצינות וחוץ מבמיכתב זה אני יותר לא אומר שמוסיקת רטף היא מחורבנת
גידי
שימעון גלבץ מה דעתך? 73457
בוגר. מאוד בוגר.
73473
גידי יקר,
זה שאתה לא אוהב מוסיקת ראפ זה טוב ויפה, גם אני לא מת על ראפ, אבל הגיע הזמן שתצא מהבועה ותבין שלא כולם חייבים לשמוע מוסיקת ג'אז ומוסיקה קלאסית, לאנשים גם מותר לאהוב את אמינם(מסיבות לא ברורות לחלוטין, נכון - אבל עדיין מותר להם!!!).
73477
שלום ניב
אני לא ממש יודעה מאיפה הבאתה את הרעיון המדהים הזה שאני חושב שכולם חיבים לאהוב מוסיקה קלאסית או ו גז
כול אדם חיב לאהוב את מה שהוא מיתחבר אליו
ואם אתה אוהב רטף או ו מוסיקה מיזרחית או ו להקות בנים אז תההנה לך
אני לא ממש חושב שמה שהוא לא גז ולא קלאסי הוא לא איכותי
אבל מי כאן לבוא ולהגיד שאני חושב שכולם צריכים לישמועה את מה שאני אוהב ומי שלא שומעה את זה ההוא אידיות המרחק רב
מה זה צא מהבועה נוב באמת ניב
גידי
73478
בתור בנאדם שחושב שכל אחד צריך לשמוע מה הוא אוהב, אתה משתמש במילה מחורבנת פעמים רבות מדי, גידיטל...בכלל, כולכם, אמינם???!!!מה קרה? רובי וויליאמס המלך הודיע שהוא מפסיק להוציא דיסקים? ג'ורג' מייקל איבד את הקול?
מדגדג לי באצבעות להקניט אותך 103937
כמי ששומע ווטאנג קלאן כמו גם גת'רו טאל, עלי לציין שלאלה האחרונים היו הרבה יותר יציאות מחורבנות במיוחד. באלבומים המוקדמים היה יותר מדי וזלין ובמאוחרים הרבה יותר מדי ספריי לשיער של האחים שושני. אני מבין שגם הרכבים מזדקנים צריכים מדי פעם להתאחד כדי לממן מכונית חדשה לנכדים, אבל אי אפשר לדרוש לכבדם על כך.
אני נהנה מאד לשמוע רוק מתקדם וג'אז, אך חזית היצירה המוסיקלית בימינו נמצאת חד משמעית בראפ של ווטאנג, באלקטרו-רוק של פיית'לס ובאסיד-רגאיי הפריזאי. ענקי הג'אז חלפו עברו מן העולם, והיום נשארנו עם אלקטרו-ג'אז ניו-יורקי של מדסקי מרטין & ווד, ג'אז קלאסי של צ'יק קוראה וג'אז אתני של רביע' אבו-חליל.
הרוק המתקדם היה ואינו, יחי הרוק האלקטרוני החדש.
מדגדג לי באצבעות להקניט אותך 103941
תקשיב לקצת פוסט-רוק ורוק אקספרמנטלי. זה אחד התחומים בעלי פוטנציאל ההתפתחות הכי חזקים כיום.
שמות, ידידי, שמות 103945
תן לקאזה שלי משהו לעבוד איתו
שמות, ידידי, שמות 103962
אתה מסתבך פה עם דובי ומיץ, אבל אני רק ממליץ:

תתחיל עם Tortoise - אם הייתי צריך לשפוט על מאזניים את המוזיקה האלקטרונית של עשרים השנים האחרונות, הייתי שם בצד אחד מאות ואלפי טראקים מחורבנים של טקנו והאוס, ובצד השני טראק אחד שלהם (במיוחד מתוך האלבום "Millions Now Living Will Never Die"), ומגיע למסקנה כי הדרך הקשה השתלמה.

אם אתה לא חושש מיצירות אינסטרומנטליות ארוכות במיוחד (מדובר על 20+ דקות לפעמים), אני ממליץ בחום רב על Mogwai (יש להם תימות ייחודיות מאוד. ה-LP האחרון שלהם נקרא "My Father, My King" והוא מורכב מטראק אחד של 22 דקות המבוסס על התפילה היהודית. לפחות זה שהם טוענים.) ועל Godspeed You Black Emperor! (מוזיקה חתרנית, אפלה וקודרת. המבנים קצת קבועים לאורך כל האלבומים שלהם, אבל תמיד יש שם גיוון והפתעות. אגב, גם להם יש איזה אלבום שכתוב על העטיפה שלו "תוהו ובוהו" בעברית).

אתה יכול גם לטעום קצת מ- International Airport, Boards Of Cananda (ועם שמות שירים כמו: "A Is to B as B Is to C" ו-"Music Is Math", הם בטח יהיו להיט במעונות הטכניון), Spiritualized (יותר ניאו-פסכדאליה, אבל גם מעולה. שמעתי שיר שלו בפרסומת טלוויזיה לפני כמה זמן, והייתי משוכנע שהגיע יום הדין), A Silver Mt Zion (קרובים באנשים ובנושאים ל-Godspeed), ואולי אפילו איזה Sigur Ros או Add N to (X).

בהנאה!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים