אם אפילו CNN כבר נגדכם 73628
אין ספק שאתם צודקים. להתנתק מהתקשורת המערבית המשחיתה! להשמיד את כל מכשירי הטלויזיה! מספיק ערוץ רדיו ממלכתי אחד ואולי תחנה צבאית שתשדר לחזית.
למה בכלל טלויזיה? רק רדיו ממלכתי 73633
אחד בעל רשת שידור אחת בעברית, אחת בערבית ואחת לעולים, בתוספת רשת-השידור הצבאית - ובכולן ישודרו דברי-השלטון על פעולת-התגמול הצבאית האחרונה - ולימי בן-גוריון העליזים נשובה.
באותו עניין, בארה''ב פוקס ניוז 73667
נחשבת לרשת חדשות אמינה ורצינית כמו הערוץ הקהילתי של נתיבות. המגישים, בחלקם, ספק שקרנים פתולוגיים וספק מטומטמים מוחלטים. הרשת, על פי דראדג', משלמת לתחנות מקומיות כדי שיואילו לשדר את התכנים המופלאים אותם היא מפיקה: http://www.drudgereportarchives.com/data/2002/05/09/...

אגב, הם תומכים של הימין הקיצוני הנוצרי בארה"ב באותה מידה שהם תומכים בישראל (או ליתר דיוק באותה מידה שהם שונאים מוסלמים). דע מיהם חבריך.
באותו עניין, בארה''ב פוקס ניוז 73683
מעניין, אגב, איך הם תומכים בישראל...

אחרי-הכל, באותה חבורה ימנית קיצונית של נוצרים פונדמנטליסטים ושות' מצויים גם מרבית מכחישי-השואה באמריקה (ע''ע התבטאויות ביוקנן, עמדות כאלה ואחרות של נציגי קהילת הגולים הקובנים בפלורידה, שתמכו בבוש, ועוד ועוד...).
באותו עניין, בארה''ב פוקס ניוז 73689
התמיכה בישראל בארה''ב מגיעה בעיקר מהצד הקונסרבטיבי של המפה הפוליטית, שגם נוטה לנצרות בסגנון ערכי-המשפחה-הטובים-והישנים. ביוקנן הוא לא מייצג של הזרם הזה.
כנראה חסר לי מידע 73744
ביוקנן, פולוול וכל אלה זה לא הקואליציה הנוצרית של הימין השמרן - זה מן הבייבל-בלט, ערכי-המשפחה, מוניקה ושות'?

דני.
כנראה חסר לי מידע 73789
ביוקנן הוסיף למדורה גם שנאת זרים והפסקת ההגירה, בעוד שהימין המיין-סטרימי לא מעז להעלות רעיונות כאלה על בדל שפתיו. אנשי הבייבל-בלט הם מצביעי בוש ברובם (כשביוקנן משך מעט מאוד קולות בבחירות האחרונות).
הבנתי, תודה! 73816
למה בכלל טלויזיה? רק רדיו ממלכתי 73710
אוקיי, חורה לי שהחלטת להפוך את הידיעה הזו לפיאסקו ססגוני של סתימת פיות. בפועל, זה לא המצב. להבהרה ראשונית של דברי, אני מציינת כי אני אחת מקבוצת אחרוני המוהיקנים הירושלמים שמחזיקים בדעות שמאלניות למרות המצב הנוכחי (אני לא יודעת למה אני מציינת את זה, אולי מתוך תקווה שכתשבוא המהפכה לא תעמיד אותי ראשונה אל הקיר).
המלחמות בימינו מתנהלות באמצעות התקשורת. אם אתה לא שם, אתה לא קיים. אם המדיה לא תדווח על צפירות אמבולנסים, הציבור לא ידע על פיגוע או תקרית. לכן, צריכה התקשורת לשרת את אזרחיה.
ל CNN לא סתמו את הפה, ואולי היה צריך לעשות זאת. בסה"כ שוקלים להפסי לשלם להם בעבור שירותיהם המרעים לנו. כרגע? זה נראה לגיטימי בדיוק כמו האפשרות לקליטת אל ג'זירה ברשתות הכבלים.
עדיין לא הגענו לשלב של סתימת פיות (ע"ע כל סלבריטאי שמשווה את התנהגות הצבא לנאציזם). לעומת זאת, כן הגענו לשלב שבו עניי עירנו קודמים. דמם של סבתא, נכדים, הורים צעירים שנרצחים על לא עוול בכפם כרגע זקוק לאהדה ציבורית הרבה יותר מהתהליכים שהובילו מסומם בן 20 לפוצץ עצמו בגן שעשועים או מקבוצת הדרמה של ג'וליאנו מר שאיבדה עצמה לדעת.
אינני תומך בשום מהפכות :-) 73740
כך שאינך צריכה לדאוג. ובודאי ובודאי, שאינני בעד פגיעה מכוונת בשום יצור חי שהוא (לרבות יתוש או נמלה), כך שלעולם לא אעמיד אף איש אל שום קיר. כנראה התבלבלת ביני לבין אנשי אינטרנציונאלים סובייטיים למיניהם.

שלך, דני.
כמה פעולות תגמול שודרו בימי בן גוריון? 137936
כי עפ''י הידוע לי, בליל קיבייה, למשל, (כלומר הלילה שבו, לדברי העולם האנטישמי, התבצעה פעולה בקיבייה) ''לא עזבה אף יחידה בצה''ל את בסיסה''.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים