15 דקות התהילה עם ערפאת חלפו 74238
ביום שישי האחרון התפרסמה בעמוד הראשון של עתון הארץ ידיעה מרעישה: ערפאת ל'הארץ': מקבל את מתווה קלינטון להסדר".

מי יכול להתייחס לזה ברצינות? כנראה שאיש לא. הידיעה לא העסיקה את התקשורת אצלנו, אך גם לא את התקשורת ברחבי העולם. ברשת היו מספר התייחסויות לידיעה, אך כולן ציינו שמדובר בידיעה של עתון הארץ; אני לפחות לא נתקלתי באישור ל"מהפך" שחל אצל ערפאת ממקור נוסף.

אלדר קיווה כנראה שהסקופ שלו ירעיש עולמות כמו הראיון של תום פרידמן עם יורש העצר הסעודי שהוליד את "התכנית הסעודית". אבל אלדר הוא לא תום פרידמן, וערפאת אינו יורש העצר הסעודי. 15 דקות התהילה של אלדר עם ערפאת חלפו.

היום, אחרי שההר הוליד עכבר, מפנה אלדר חיצים לשרון ולהנהגה הפוליטית הישראלית בעבר ובהווה. באמת לא בסדר, איך זה ששרון לא נאחז בקש שזרק ערפת בראיון עם אלדר?

תקשיב מר אלדר: לו היה ערפאת רציני בנכונותו לקבל את תוכנית קלינטון אתה חושב שאין לו דרכים נוספות להצהיר על נכונותו זו מלבד בראיון עמך?

קישורית למאמרו של אלדר:
לא נכון .עוד נאכל אותן הרבה זמן 74313
לא משנה שבזמן האחרון אתה מצפיץ אותנו בלינקים מזעזעים, אבל צריך להוסיף למה שרשמת בשם אלדד את מה שהוא כתב היום:

.........
נוח יותר לבטל את הצהרתו של ערפאת ב"אתה באמת מאמין לשקרן הזה?" מאשר להיזכר שממשלת ישראל לא דחתה אמנם, אך גם לא אישרה מעולם, את מתווה קלינטון. קל שבעתיים לפטור את דברי ערפאת ב"עכשיו הוא נזכר?!" מאשר להגיע עד עמוד 366 בספרו של גלעד שר "במרחק נגיעה". מי שהיה ראש המטה של ברק מצטט את דברי הבוס שלו בדיון שהתקיים בקבינט ב-‏27 בדצמבר על מתווה קלינטון: "אינני מתכוון לחתום על מסמך שיעביר את הריבונות על הר הבית לפלשתינאים". אותו שר כותב בעמ' 361, כי "קלינטון הציע כי 'חראם א-שריף' - הרחבה והמסגדים שעליה - יהיו בריבונות פלשתין".
..............

זתאומרת, אני ככה מסכימה עם זה שאצל ערפת הכל זה טקטיקה מאד חכמה והוא כאילו מגביר ומוריד את האש לא כדי לבשל משהו טעים אלא כדי לשרוף את הסיר אבל גם הממשלה הזו והממשלה הקודמת לא היו טובות יותר.
מי צריך מתווכים? 74315
בשביל מה ציטטת על פני חצי תגובתך את מה שכתב אלדר בלינק המזעזע שצרפתי? מי שרוצה לקרוא יכול לעשות זאת יכול ע"ס ההפניה שלי למאמרו ואינו צריך את שרותי התיווך שלך.
לא יפה להתחמק 74316
מה שרשמתי בסוף לא ראוי לתגובה?
מי צריך מתווכים? 74335
א. מרבית האנשים לא נכנסים ללינקים, אפילו כשאתה נותן אותם.
ב. יתכן והכותבת רצתה להדגיש נקודות מסוימות בדברים?
ג. למה זה כל-כך מפריע לך?
עוד נאכל את ברק הרבה זמן 74323
פרס --> ביבי --> ברק --> שרון...

לאן עוד נידרדר, לפני שיהיה פה טוב?
ניחוש. 74326
איווט ליברמן-->אפי איתם...
עושה רושם כזה 74338
הו, לו רק היתה אמת בדתות הכישוף....לו רק את גשר איינשטיין-רוזן, ידעתי לחצות....אילו רק....

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים