תמיהה והערכה 74914
בכל הכבוד והעדינות האפשרית אני רוצה לשאול את הכותב המוכשר והשנון, גידי, ואת מערכת האייל - האם ישנה הצדקה להפוך את המאמר המעניין הזה לבמה לתכתובת פרטית שאין בה שום עניין ציבורי, ושקשה בכלל לסווג אותה כעוף-תופיק.
אני לא מבין מה הבעיה 74919
הכתבה עוסקת בחייו של עיוור בישראל, ורוב הדיונים אכן קשורים לחיי היום יום של עיוור. הדיונים פה התייחסו לכלב נחייה, עניין הספרים והקריאה, השימוש במחשב ועוד כמה דברים שאני בטח לא זוכר. נכון, היו כמה הודעות של שתי שורות כל אחת שבהן גידי וחברים שלו דיברו על הופעה של ג'תרו טאל, ביג דיל באמת. סה''כ רוב הדיונים כאן מאד לעניין ובינתיים לא היתה כאן סטייה רצינית מהנושא כפי שמופיעה לפעמים בדיונים למאמרים אחרים.

אייל
תמיהה והערכה 74926
אני רוצה להסב את תשומת לבך למאמר שאכרי נחשו מי חזר על מוסיקת הראף שהוא בהחלט מאמר טוב והתגובות עליו מעניינות אבל החל מיום שלישי הדייון הלך למקום לגמה אחר מדיון על מוסיקה הוא הלך לדיון על היריבות בין האייל הקורא ובין אל רצץ צבי
בעיקרון רוב חברי קיבלו את המאמר בקובץ טקסט על מנת שלא ההיו תגובות מהשוג הזה באמת הישתדלתי ואני חושב שבאמת הסטיות כאן ע
עדיין לא ממש משמעותיות
אתה יודעה יש הערה מיתחת לכול התגובות שהמערכת לא אחראית על דיברים הנאמרים על ידי קוראים אין כאן מקום להיתערבות של המערכת שליחה
גידי
תמיהה והערכה 181419
ביקרתי במקרה באתר, ומצאתי ענין גם בדו שיח הפרטי שהתפתח כאן. זו תמונה חיה ביותר של הדברים. אין דרך מושכת יותר להעביר אינפורמציה חשובה כל-כך.
תמונה חיה של הדברים 543920
שלום,
אני מצטער שאני מגיב שנים כה רבות אחרי הדיון הער שהיה פה אך מוטב מאוחר מאשר לעולם לא.
שמי חגי ובחצי שנה האחרונה אני משמש כסייע לנער בן 14 אשר סובל מדלקת רשתית צבענית הידועה בתור RP. אור מוכר כעיוור על פי החוק, ועל אף שכיום הוא עדיין רואה מעט תוך שנים ספורות הוא יהפוך לעיוור מלא.
מערכת החינוך עדיין לא מצאה פתרון הולם לאור ואני מאמין שלעוד ילדים רבים במצבו. אני מחפש כבר הרבה מאוד זמן דמות או רעיון שימשכו את תמושת ליבו של אור ויגרמו לו להשקיע בלימודיו משום שהוא הופך לעיוור פאסיבי ותלותי, דבר שאני מנסה למנוע אך כפי שאומר הפתגם אין אני יכול להכריח את הסוס לשתות.

בכל מקרה, הקראתי לו את המאמר שלך והוא הזדהה מאוד. כולי תקווה שהוא גם ימשיך להשתמש בעזרים אשר יוכלו לעזור לו להפוך לאדם עצמאי ואולי אף ביזארי.

בידידות,

חגי.

נ.ב
בחרתי להגיב לתגובה הזו משום שאני מאוד מסכים עם דנה.
תמונה חיה של הדברים 543922
יישר כוח.

למה אתה מתכוון ב"ואולי אף ביזארי"?
תמונה חיה של הדברים 544199
רק הערה קטנה:
למרות הפתגם, מחקרים‏1 הוכיחו שדווקא כן אפשר לגרום לסוס לשתות, בתנאי שמשתמשים בוולטאז' גבוה מספיק.

1 אולי לא תופתע לשמוע שהחוקרים היו גרמנים.
תמונה חיה של הדברים 544200
קישור! קישור! ספק לנו קישור!
תמונה חיה של הדברים 544213
לצערי הקישור למחקר על הסוס אבד. אולי תסתפק בתחליף עלוב - דג הזהב...
(חפש voltage)
תמונה חיה של הדברים 544204
לא סוס ,אלא גמל.
לא וולטאז', שתי אבנים.
ולא גרמנים אלא בדואי.
(להזהר על הבהונות)
תמונה חיה של הדברים 544211
זה לא "מחקר" זה "ניסוי".
למחקר שיטתי עם תוצאות תקפות שאפשר להסיק מהן מסקנות צריך גרמנים ווולטאז' (ובכפר היינו אומרים: "עם וולטאז' מספיק גבוה אפשר גם ללמד את דג הזהב לנגן בפסנתר", למרות שהמחקר *הזה* הסתיים לפני הזמן עם תוצאות לא תקפות מבחינה סטטיסטית).
תמונה חיה של הדברים 546137
היי חגי,
אני מכירה גבר עוור שרחוק מלהיות תלותי. הוא עושה היום תואר מוסמך, למד בהרבה מאוד חוגים באוניברסיטה, ועובד בתרגום. הוא חי בירושלים. אם אור גר בסביבה זו או מזדמן אליה יש סיכוי טוב שהוא יסכים לאיזה שהוא סוג של קשר יעיל איתו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים