בקשה מהמערכת 76314
אולי אפשר למיין את החדשות הישנות לפי התאריך/שעה של ההודעה האחרונה בכל נושא, ולא בסדר כרונולוגי של הנושאים המקוריים עצמם? זה יחסוך לי הרבה זמן.
לשירותכם תמיד 76328
המלבן "דיונים מתמשכים", בעמוד הראשי, מציג מאמרים, עדכוני חדשות וסקרים שיש בהם תגובות חדשות (או שטרם קראת), ממוינים ע"פ תאריך התגובה האחרונה (בסדר כרונולוגי יורד). המלבן קיים רק אם הדפדפן שלך תומך בעוגיות.

והחל מלפני 10 דקות, גם העמוד "דיונים מתמשכים" (http://www.haayal.co.il/newstorylist.php3) מציג את הדיונים ע"פ סדר כרונולוגי הפוך של התגובה האחרונה. מדובר בשינוי שרציתי לבצע מזמן, וכעת ניתן לי תירוץ מתאים.
לשירותכם תמיד 76336
שינוי מבורך. אז הנה עוד אחד: אם כבר קוקיז, למה שחלון ה"דיונים מתמשכים" לא יראה רק את הדיונים אליהם נכנסתי בעבר?
לשירותכם תמיד 76337
תכנסי להתאמה אישית, ותבקשי שיראו לך "0 מאמרים חדשים" או משהו כזה.

____
העלמה עפרונית, שמחה שסוף סוף היא יכולה להועיל במשהו.
לשירותכם תמיד 76338
כדי למשוך אותך אל דיונים פעילים שלא ביקרת בהם מעולם, כמובן. אבל כמו שאמרה עפרונית (תודה!), אפשר לבטל זאת בהתאמה האישית.
לשירותכם תמיד 76339
כן כן, ניסיתי פעם. לדעתי עדיין יש במערכת מישהו שהשם שלי עושה לו צמרמורת, כי לקח להם בערך 10 נסיונות לארגן לי סיסמא שגם תעבוד. בכל אופן משכתי ידיי מהעניין.
השאלה היא האם באמת ישנם קוראים הנמשכים לדיונים מתמשכים בהם הם לא ביקרו בעבר. הרי מי השתגע לקרוא עכשיו 200 או 300 תגובות רטרואקטיבית? אולי אני אכנס ואקרא את הכתבה, אבל ודאי וודאי שלא את התגובות.
לשירותכם תמיד 76341
(שיעול קל) זה הייתי אני.

אבל רגע, נדמה לי שבסופו של דבר החשבון האישי שלך עובד, לא?
לשירותכם תמיד 76353
אהממ (כחכוח נבוך) כן, אבל משום מה אני לא משתמשת בו. זכור לי במעומעם יום אחד בו שיחקתי עם האופציות השונות בעמוד, אבל שום דבר לא מצא חן בעיני או קסם לי במיוחד. מן הסתם כיוון שהרי אנחנו יצורים של הרגל, וכבר הייתי רגילה לעמוד במתכונתו הדיפולטית.
ושאלה - האם יש בידיכם סטטיסטיקות בנוגע לכמות המשתמשים אשר אכן מיישמים את אפשרות ה"התאמה האישית", או עושים לוגין בכל פעם שהם נכנסים לאתר?
לשירותכם תמיד 76411
כ- 10% מהקוראים משתמשים בחשבון האישי. (ישנו מספר גבוה בהרבה של חשבונות אישיים שנפתחו, אולם רק כרבע מהחשבונות האישיים השונים היו בשימוש בחודש האחרון).

לא צריך לעשות לוגין בכל פעם שנכנסים לאתר! רק פעם אחת (אלא אם קוראים את האתר מיותר ממחשב אחד, ואז צריך להכנס פעם אחת מכל מחשב; או שטורחים *לצאת* מהחשבון בסיום הקריאה, מה שאף אחד כמעט לא עושה).
לשירותכם תמיד 76403
לשאלתך "מי השתגע",
בין ספטמבר 2001 ופברואר 2002 קראתי את כל המאמרים, את כל הסקרים, את כל החדשות ואת כל התגובות שפורסמו באייל מיום הקמתו. (למעט ינואר 2001 עד מרץ 2001, אותם קראתי בזמן אמת)
מורידה את הכובע 76407
אפשר לשאול למה?
מורידה את הכובע 76432
זה מופיע כתשובה לשאלה "מי השתגע", אז נראה לי שעניתי.
ברצינות: אני מניח, שזה בא בעקבות המאמר של דובי "מה נשתנה".
דיון 690
בין מרץ ואוגוסט 2001 טיילתי בדרום אמריקה וכשחזרתי התכוונתי להשלים את כל מה שהחמצתי. איכשהו החלטתי להשלים באותה הזדמנות גם את הדיונים, שהופיעו לפני הצטרפותי לאייל, ועם השוונג הגעתי עד דצמבר 2000. (אני מבקר באייל מאז אמצע 2000, בהתחלה מידי פעם ואחר כך בקביעות)
תודה 76531

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים