מחאה אזרחית 76687
מה יקרה אם _כל_ המתנגדים להחלטה פשוט ימשיכו לנהוג לפי שעון הקיץ למשך אותם שלושה שבועות? אני מתכוון גם לעובדי-מדינה, כמובן.
מחאה אזרחית 76694
יהיה להם חם מדי בבוקר וחשוך מדי בסוף יום העבודה.
מחאה אזרחית 76714
אולי לא הסברתי את עצמיץ די טוב. הכוונה שלי היא שאנשים שמתנגדים להפסקתו של שעון-הקיץ בטרם עת פשוט ימשיכו לנהוג לפיו (כלומר, אם בשעון שר הפנים יהיה כתוב שהשעה 10:02, אצלם יהיה כתוב 11:02. הם יקומו שעה לפני (כלומר, לפני שנהיה חם) ויסיימו את העבודה שעה לפני (כלומר, לפני שיהיה חושך), שזה הרי הרעיון של שעון קיץ). כדי שזה יעבוד, ולא יסתיים סתם בכמה דיונים משמעתיים לעובדי מדינה בודדים (אך אמיצים, טל כהן?), צריך יהיה להפיץ את הקריאה לנהוג כך כבר כעת, ואולי גם לגייס תמיכה של פוליטיקאים ברעיון. האנשים המשמעותיים לעניין הם עובדים בתחבורה הציבורית ובמערכת החינוך. גם עובדי רשות השידור יוכלו לעזור: אני אפילו לא אתנגד לכך שהקריין ב"קול ישראל" יגיד "השעה שתיים, אחת לפי שעון השר ישי, והרי החדשות".
מחאה אזרחית 76770
כמדומני שההצעה אושרה ע"י כל חברי הממשלה, כמעט. מעתה אמור: "השעה אחת, שתיים לפי שעון השר שרנסקי ומיץ פטל".
מחאה אזרחית 76774
היו שנים שנהגתי ממש כך, הייתי מאריך את שעון הקיץ הפרטי שלי עד אחרי החגים, ונהניתי מאד מהכבישים הפנויים שעמדו לרשותי בשעה המוקדמת (באופן יחסי לאחרים) בה נסעתי לעבודה, והתרגום מהזמן המקובל לזמן הפרטי הוא עניין פעוט אחרי שמתרגלים אליו. למזלי במקום העבודה שלי נהוגות שעות גמישות.

דא עקא, כשהתחיל ילדי ללכת לבי''ס נאלצתי להתאים את הלו''ז שלי לזה המקובל.
מחאה אזרחית 76847
רענן שקד, Ynet: "הגיע הזמן למרד": http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-565,00.html
מחאה אזרחית 76854
יופי, אבל באמת צריך את כל הרטוריקה האנטי-ש"סית מסביב? בכל זאת, אני אשקול להעביר את הקישור הזה בדואל לכמה ממכריי הישראלים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים