יש לי הצעה לאתר 78808
למה שבכל דיון לא יהיו 2 מסלולים מקבילים? אחד סולידי ומצונזר והשני דמוקרטי ובלי צנזורה ככה מי שירצה לפרסם הודעה בתחום האפור או אפילו קצת שחור יפרסם אותה במסלול המתאים זה גם יחסוך להנהלה עבודה וגם יצמצם את הפגיעה בחופש הביטוי
יש לי הצעה לאתר 78814
כי זה ישאיר פתח למלחמות פליים בלתי מרוסנות על גבי האייל, דבר שאנחנו לא מעוניינים בו. אני לא חושב שלמנוע מלחמות פליים זה פגיעה בחופש הדיבור.
יש גם צד חיובי 78826
תראה אני חדש באייל ועוד לא הספקתי לקרוא הכל אבל ממה שראיתי עד עכשיו יש לי רק דברים טובים להגיד על האנשים שכותבים כאן ככה שלא נראה לי שיהיו הרבה FLAME וירידות ומקסימום אם הודעה ממש תעבור את הגבול של הטעם הטוב אז תוכל לצנזר קצת וחוץ מזה למה אתה רואה רק את הצד השלילי?
יש גם צד חיובי 78873
זה לפתוח פתח. כרגע, גם אם מישהו רוצה לקלל עד עמקי נשמתו, הוא מפעיל צנזורה עצמית, ויותר חשוב - אם מישהו כן קילל, אחרים יודעים שהוא יועלם עד מהרה, ולכן אינם מגיבים לו (בד''כ). אבל אם הכל ידעו שאין כל שליטה, אז באמת יהיה פה בלאגן.

אני אדם שלילי, ויש לי מעט מאוד אמון בטבעו הטוב של האדם. במשך תקופה ארוכה, מאוד ארוכה, המדיניות הנוכחית לא הייתה קיימת, וכמות הצנזורה באייל הייתה אפסית, כמעט לא קיימת. לאחר התדרדרות פתאומית של רמת הדיונים באייל, החלטנו בהתייעצות של המערכת, לשנות את המדיניות כדי להגן על מה שבנינו כאן. זה הכל.
אם מיני טורדנים מעצבנים לא היו מנסים כל הזמן לבדוק אותנו, היינו יכולים כבר מזמן להסיר את המדיניות החדשה ולחזור למצב הקודם. אבל אנשים לא מסכימים, אז אנחנו ממשיכים. כמו שכבר אמר פה מישהו - להסיר תגובה זה הרבה יותר קל מאשר לכתוב אותה.
יש גם צד חיובי 78933
בגדול אתה צודק אבל אני מעדיף לראות גם את הדברים הטובים שיעברו בפתח להסתכל גם על חצי הכוס המלאה אני גם לא יודע למה יש אנשים שבאינטרנט מרגישים חופשי לעשות דוקא דברים שליליים שהם לא יעשו במציאות כמו לקלל ולהעליב אנשים אחרים לדעתי הפיתרון לטווח רחוק זה להשקיע בחינוך הילדים ולהסביר להם על תרבות דיון וכבוד

תיקח לתשומת לבך שיכול להיות גם שהמדיניות החדשה היא בעצמה סיבה לתגובות על משקל מים גנובים ימתקו כמו שבארה"ב היה חוק יבש דוקא אז שתו יותר אלכוהול כי זה לא היה חוקי

אני לא חושב שלחזור למדיניות הישנה זה רעיון טוב כי אם מישהו יכתוב תגובה מעצבנת תהיה חייב לשנות עוד פעם מדיניות ואז מה כל פעם תעשה זיגזג? יום כן יום לא?
יש גם צד חיובי 78939
אני מבין שאתה חותם בשתי ידיך על מאמרו של אנשלוביץ' בנושא הריבית והטרור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים