1 78929
האמת כמעט שקלתי להגיד שזה למען בריאותו של דובי. פעם אחת אני מוצא אותו ("גם בגללי") שרוע על ריצפת האייל המטאפורית. פעם שניה אני מוצא אותו משתולל באמוק, באחת ההודעות המביכות שנכתבו כאן (בוודאי ע"י חבר מערכת), בגלל הודעה שכתב אדם שהתחזה אלי‏2.

יכולתי למנות כאן עוד כמה סיבות (מועדי הב' ההולכים ומתקרבים שלי?), אבל בסופו של דבר, כמו שכבר כתבתי כאן, עוד לפני ה"פיצוץ" הנוכחי, יש כאן בעיה של מינון. כל אחד רוצה להיות "פופק"‏3, יש רגעים בהם נוצרת אינפלציה, והגבול בין הנורא מצחיק לנורא מעיק הוא דק וחמקמק.

אז, זהו. לראשונה בחיי, נדמה לי, החלטתי להוות דוגמה אישית, ולהכריז על "חופשה" בת חודש לפחות, מהאייל. יותר נכון לומר שבחופשה יזכו קוראי האייל, שהניק הנוכחי שלי לא יטריד אותם לפחות למשך התקופה האמורה. (אני אמשיך להיכנס לכאן (בגלל התחייבויות קודמות), אבל אשתדל ככל האפשר להישאר בחזקת קורא פאסיבי).

רק למען הסר ספק, לא באתי לבחון אף אחד, לא באתי להפריח בלונים ובטח שלא באתי להרוס. מעולם (אני חושב) לא התלוננתי על הודעה שהוסרה לי. מעולם לא הלנתי על המדיניות החדשה (למרות שתלונות כאלה, הן כמובן לגיטימיות). להפך, הודעתי ש(באופן שהוא מובן מאיליו) אני מקבל אותה, ואשתדל לפעול על פיה (אם אני לא טועה למעט "אי השדים הראשון", הוסרו בסה"כ 2 הודעות שנכתבו על ידי. עוד הודעה שהוסרה, הוחזרה תוך זמן קצר). כמו כן מעולם לא היה בכוונתי להטריח באופן בלתי סביר, את עורכי האתר, שאת עבודתם, כפי שכבר ציינתי יותר מפעם אחת בעבר, אני מעריך ומוקיר.

זהו. בסך הכל גם אני, כמה נדוש, באתי כדי ליהנות.

1 גם כותרת ריקה זאת אמירה.
2 דובי, אני רואה שאתה נורא נהנה לכתוב על טורדנים ש"מנסים לבדוק אותנו" (פעם אחרונה כאן: http://www.haayal.co.il/reply.php3?id=1013&rep=7...)17%2000%3A48%3A32), ככה שקצת לא נעים לי להזכיר לך (שוב!) שזאת בסך הכל הצהרה של מתחזה.
3 סתם שם קוד לאלמוני לא מחוייב שיכול לכתוב בלי חשבון. האמת שפופק הוא בכלל סיפור אחר.
אלמוני יקר, נתגעגע אליך. 79186
מי כמוך יכול לדבר עם עצמו.
חזור הביתה 85664
אוהבים וסולחים על הכל.
אין אני לי 85678
כי אתה אינך.
ואין לי עץ
ולא עלה ברוח
כי אין אני לי.(ל.גולדברג).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים