שאלה 79043
לקוראי האייל שלום (אני מקווה).
בקרוב אתגייס לשירות בצבא. הכנסתי החודשית תעמוד על שש מאות שקלים. חשבתי לעבוד כמדריך פסיכומטרי או כמלצר במהלך תקופה זו (מסיבות מסויימות אני לא צריך להתחנן לרשיון עבודה).
למקרא ידיעה חדשותית זו שמחתי מאוד. אמנם easy לא התרשם מהסכומים שניתן לגייס כחייל - בתור חייל, אבל אני מאמין שהוא אישית לא בדיוק אבן בוחן לנושא.

למרות קסמי העיסוק בסחר באמל"ח, משאבי יהיו מצומצמים מכדי להתמחות בנושא. לרשותי יעמוד רק פריט אחד למכירה, ואני אמור להחזיר אותו בסוף השירות. את הקליעים אני מתכוון להשאיר במקום בטוח בבסיס ולא לגעת בהם, כיוון שיש בפנים חומר נפץ מאוד מסוכן.
מאחר ואני אוחז בתעודות מסוג מסויים ונחשק ביותר, תהיה לי האפשרות לשרת כמרגל בריטי. אני מבין שההטבות כוללות מכונית ספורט חדשה, דבר שתמיד רציתי. אם מישהו יודע מהם הסכומים המשולמים אבקש שיצור עימי קשר. במידה שיסתבר כי המוסד משלם אף הוא בעין יפה, אני מוכן לרגל עבורו אף ביתר חשק.
במקרה שלא אאותר על ידי כוחות ביון כלשהם, אני מעריך שאוכל למכור לכל דורש, ובכלל זה פלשתינאים, סיכות לשדכן, קסטות דיו, עטים כדוריים - או כל ציוד משרדי בכמויות מסחריות במחירים מצחיקים. לרציניים בלבד: הנחות במנוי לספריה, ושתי חולצות טריקו בצבע ירוק.
אנא השאירו כתובת ומספר טלפון

1 בט"ש, בט"ש.
שאלה 79790
Contact James B.
You know how and where.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים