תודה למערכת 79225
בדיפדוף מקרי, שמתי לב להודעה האחרונה שהמערכת צינזרה ושמה בסל התגובות אשר אינן הולמות את רמת הדיון הראוייה . חן חן ותודה למערכת .

בכל מקרה, נכנסתי לאתר למטרה מסויימת : לשים קישור לאשכול שנושאו הוא האשכול הזה : האווירה שבה נכתב . השחקנים האנושיים שהשתתפו בו ובכללם כמובן כותב השורות . בכללם גם מנהל הפורום בו פורסם הדיון .
אני מתכוון להמשיך את הדיון שנחתך באיבו "שם" (היכן שאביא את הקישור להלן), ודווקא כאן , באשכול שהוא נשוא הדיון . בכוונתי עוד להזמין לשם כך, עוד אנשים ודעות , ובל תיתפלאו אם חלקם יהייו מנויים על מחנה אחר.. גם מטעמי איזון לשמו. .

שמתי לב היום, ובפעם הראשונה מאז שהכרתי את אתר האייל הקורא, לטעם של הגינות . הגינות של המערכת . זאת הרגשה מעודדת, זהו התיאור .

הקישור :
אלברט: בקישור שצרפת דנו כבר, 79234
מדוע הפנית אותי אליו בתגובתך בפרש?

אני שמח בשמחתך שנתקלת בטעם של הגינות שהיא מוצר נדיר במקומותינו.
אלברט: בקישור שצרפת דנו כבר, 79379
ומה הלאה דר' מילשטיין? וכולם חייו באושר ובעושר?! זהו הסיכום שלך לנושא?
להזכירך ידידי, התגובה שלך אודות הנושא ב-פ.א.צ , לא היתה שלמה גם לא הקיפה את הנושא הנידון, אלא בחלקו, וזאת באשמת הקישור שבהודעה הפותחת, ששונה ע"י המערכת (דר' יובל רבינוביץ) לא בתמימות, עובדה ששינתה את פני הדיון שמה ושפעלה אפילו עליך דר' מילשטיין- ע"פ רצונו וכוונתו של "המנהל הלא תמים" . עובדה זו הסברתי אותה באשכול של פ.א.צ , כאן : http://www.blabla4u.com/sites/blabla4u/ShowMessage.a...
אנא ידידי, עיין שוב בתגובתך שם, ואשר את העובדה שהצבעתי עליה לעיל : השינוי בקישור (לפתיל אחד בלבד) ע"י המערכת לא היה תמים, ההתמהמהות של המערכת להחזרת הקישור למקומו הקודם, חרף הפצרותי, לא היה תמים, וניתן להצביע על תוצאות הדברים בשטח : הם פעלו אף עליך . אנא, ניתוח ענייני ואובייקטיבי לדבריך אתה דר' מילשטיין- כאן : http://www.blabla4u.com/sites/blabla4u/ShowMessage.a...

דר' מילשטיין : עיינתי באשכול שפתחת בפ.א.צ בנושא רבין ז"ל שהפקיר או ברח.. יודע אני שהינך איש עסוק ונוגע בנושאים שברומו של עולם . יודע אני שאין לך זמן וחשק לנושאים של שטוייות.. של מה בכך.. אנא הגדר את הנושא שהוזמנת אליו כאן, לפי היושר האינטלקטואלי שבעורקך, ולפי מיטב המסורת המילשטיינית שדור שלם עוד יזכור אותה.. אנא הגדר את הנושא כאן : אם תוצאת המעבדה של מילשטיין יצביעו על : "נושא של שטוייות", אזי שיחררת בזאת את עצמך מהאשכול המעייף הזה, והדבר יחזיר אותך לנושאים שברומו של עולם .
הקולוניזציה של פורנוגרף המלים 79383
חטפת דיון ולקחת אותו בן ערובה להגיגך המשתפכים. עכשיו גייסת עזר כנגדך ויחד אתם מתעללים בבני הערובה קוראי האייל בכיבוש בלתי נאור של נכסי מקרקעין שלא שלכם ומקימים עליהם האחזויות בלתי חוקיות של מלחמת תרנגולים אשר לא מענינת אף אחד.

בשביל זה יש דואר אלקטרוני.
ממה אתה חושש רון בן-יעקב? 79390
התפתח דיון, ברצונך להשתתף בו- אהלן וסהלן, תתרום לדיון ככל שידך האינטלקטואלית משגת : זו התרומה שלך?
אלברט:הכנסת אורחים אין פה 79385
כפי שיכולת לראות בתגובה של רון בן יעקב הכנסת אורחים אין פה. גסות רוח יש בשפע. אני לא מוצא כאן לא הגינות ולא צל גילה של הגינות. אתה מוזמן ל''ארץ הצבי'' ושם נוכל לתקשר בלי הפרעה.
יש הכנסת אורחים 79386
גסות הרוח היא של מי שמנצל לצרכיו האגואיסטיים את שטח המחייה של מאמר על עובדייה יוסף כדי לנהל על גב קוראי האייל מלחמות קטנוניות אישיות ביותר, ואחר כך לטעו טענת הקוזאק הנגזל ובכך להוסיף לעצמו גם צביעות לשמה.
יש הכנסת אורחים 79397
דבר בגוף יחיד ולא בלשון רבים.
אולי אותך זה לא מענין אבל את האחרים כן.
ואם כבר דרישה לדיוק 79401
לא ''את האחרים כן'' כי זה אומר שכולם חוץ מרב''י כן מגלים עניין. מקסימום ''אולי אחרים כן''. בלי ה''א הידיעה, פליז.
ואם כבר דרישה לדיוק 79411
מקבלת תיקון.
תודה
79402
וכך יחסכו כל מיני הגיגים לא ברורים מאיתנו.
''הגיגים לא ברורים'' 79412
מי שמוותר מראש על ''הגיגים לא ברורים'', אין לו סיכוי להיתקל ברעיונות מקוריים וחדשניים ובכתיבה איכותית. זאת תפיסה דוגמטית המנוגדת לאידיאולוגיה המוצהרת של ''האייל הקורא''.
סובלנות וסבלנות 79416
השתתפות בפורום מצריכה סובלנות אישית כלפי
דעות שלא מתאימות אם השקפת עולם וצורת כתיבה.כל עוד הדיון מתקיים בצורה תרבותית אין שום סיבה למנוע מאדם להתבטא.
קשה לחשוד שזה בא על חשבון קוראי הפורום,הפוך הוא,הקוראים נחשפים לדעות מגוונות,מרתקות יותר או פחות.
התנשאות כלפי חריג או שונה היא גסות רוח.
איזה דיון הם סתם רבים 79420
השבות קורא למשהו דוקטור רק כשהוא רוצה לרדת עליו אני לא יודעת מה הבעיה שלו. בכלל שבות אמר שהוא עוזב את פאצ כי משהו הרגיז אותו או אולי בכלל הוא הצליח להרגיז גם שם ובעצם הוא גם אמר שהוא עוזב את האייל. ושנית כל למה מה הוא מעביר משהו מפאצ לאייל רק בגלל שהוא מצא פה משהו שהוא מכיר אני מתכוונת לעובדיה יוסף?
שני : איזה יופי של ניסוח קולע! 79483
אני סוגד לניסוח מעמיק ועליז כשלך . וחוצמזה, עובדיה יוסף זה משהו קטן? יש לו כבר מעל לשמונים!
שאלת אוף טופיק 79529
האם אתה קרוב משפחה של אלברט פירות?
סובלנות וסבלנות?? 79538
לא התנשאתי כלפי חריג או שונה. אני פשוט חושב שהוא מתנשא כלפינו.
סובלנות וסבלנות?? 79641
ביכולתך להסביר קצת יותר את דבריך, כך שכולם יבינו? על מי אתה מדבר- "מתנשא"? היכן התנשא "כלפינו" או כלפיך במייוחד? באיזה הזדמנות?
אני חושב שאם לא תסביר את עצמך, עכשיו ומייד, אתה תקנה בזאת לעצמך את תואר החריג ובחסד! ואני אוסיף לך עוד שניים, תימהוני ומתוסכל, כטיפ .
מזלך, שהזדהית כאייל האלמוני בעילום שם! עשית בחוכמה! זוהי ובד"כ חוכמתם של תימהונים .
סובלנות וסבלנות?? 79674
המר''ה עובדיה יוסף.
סובלנות וסבלנות?? 79728
ניסיון לא רע לצאת מהסבך, ואני לא אקלקל לך הפעם את זה .
אייל אלמוני: חכם לא נכנס לסבך שפיקח יוצא ממנו! חשוב לשנן.
סובלנות וסבלנות?? 79761
מר שבות, לא היתה לי כל כוונה לפגוע בך פגיעה אישית, אני הרי לא מכיר אותך. אם דברי היו קשים מדי - אנא קבל את התנצלותי הכנה. כל טוב.
תודה מקרב לב, אלמוני 80087
ואני מעריך מאוד את התנצלותך הכנה, רק תזכיר לי איפה בידיוק פגעת בי, כך שאוכל להסיר את הפגיעה ולשכוח ממנה.
בתודה מר אלמוני!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים