סטיגמות? 79558
למה הכותרת היא "נעצרו חיילים מתנחלים החשודים במכירת תחמושת לפלשתינאים (עודכן)", ולא "נעצרו חיילים דתיים החשודים במכירת תחמושת לפלשתינאים (עודכן)" או "נעצרו חיילים אשכנזים החשודים במכירת תחמושת לפלשתינאים (עודכן)" או "נעצרו חיילים יהודים החשודים במכירת תחמושת לפלשתינאים (עודכן)" או "נעצרו חיילים מתולתלים החשודים במכירת תחמושת לפלשתינאים (עודכן)"?
למה להיתמם? 79562
בגלל המשמעות הפוליטית הנוספת של עצם היותם מתנחלים. בגלל שמתנחלים שמוכרים נשק לפלשתינאים היא חדשה הרבה יותר מוזרה ומטרידה (בשל הניגוד שנוצר) מאשר ''מתולתלים מכרו נשק''. בגלל שאתה יודע כמו שאני יודעת שלסטיגמות אין ולא כלום עם הידיעה.
סתם, למה לא 79608
לסטיגמות אין ולא כלום, אבל להיותם מתנחלים אין קשר למכירת הנשק (להבדיל מהיותם חילים, שמסביר את מקור הנשק). זה לא שהפשע נעשה מטעמים אידיאולוגיים (?), ולכן האידיאולוגיה של הפושעים לא ממש שייכת.
נו, באמת 79613
העובדה שהם מתנחלים הופכת את הידיעה למענינת במיוחד, שכן לכאורה לנשק שהם מכרו יש סיכוי להיות מופעל נגדם או נגד סביבתם הקרובה.

ממש כמו ידיעה (פיקטיבית, אין צורך לומר) שי. פופק פיזר ברמת-גן תכשיר להגברת קשקשים.
סטיגמות? 79576
אבל איפה כתוב שהם דתיים? חוץ מזה נראה לי שבגדול אתה צודק אבל יש דבר אחד שונה כי מי שיסבול המכירה של הנשק למחבלים זה קודם כל המתנחלים
סטיגמות? 79606
לא כתוב, לא כתוב גם סוג השיער שלהם, וזו הנקודה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים