החטא ועונשו 79751
מעניין לאן יוביל הקו הקיצוני שהפלסטינים מתעקשים לא להתפשר עליו. הנה תרחיש מעניין מתוך מאמר * בשבע:

"המלחמה שכופים הפלשתינים עלינו תמיט עליהם אסון. נאכבת שנות ה2000 תהיה כואבת לא פחות מנאכבת 48'. תרחיש אופטימי

1947 - האו"ם מחליט על חלוקת ארץ ישראל לשתי מדינות: יהודית וערבית. ערביי ארץ ישראל דוחים את ההחלטה, מתקוממים, פותחים במה שיכונה אצלנו מלחמת השחרור ומביאים על בני עמם את מה שיכנו לימים, הם עצמם, ה"אל נאכבה" (האסון, השואה). במלחמה ניטשו לחלוטין ונהרסו כ350 כפרים וישובים ערבים, מתוך 450 ישובים שהיו לפני 1948 בשטח שהפך למדינת ישראל. בערים צפת, טבריה, בית שאן ובאר שבע לא נותר ערבי אחד והערים יפו, חיפה, לוד ורמלה התרוקנו כמעט כליל מתושביהן הערבים. בכל המרחב הכולל של השרון, מישור החוף המרכזי והדרומי, השפלה, פרוזדור ירושלים, חבל עדולם וצפון הנגב לא נותרו כפרים ערבים. במלחמה זו נהרגו כ 20 אלף ערבים. כ 600 אלף ערבים ברחו או גורשו והפכו לפליטים. תוך 3 שנים הגיעו לארץ כ 700000 עולים יהודים, שיושבו בשטחים הנטושים ודמותה הפיזית והדמוגרפית של הארץ שונתה לחלוטין. מדינת ישראל הפכה למדינה יהודית עם רוב יהודי ברור ומוצק.
2002 - ההנהגה הנוכחית של ערביי ארץ ישראל - משני עברי "הקו הירוק", הן הפוליטית והן הטרוריסטית מוליכה את עמה אל "הנאכבה" השנייה שתהיה נוראה מקודמתה. הסרבנות העיקשת ששוללת כל הסדר, מעשי הטרור הנפשעים המכוונים בכוונת מכוון דווקא נגד אזרחים, זקנים, נשים וטף, יביאו בסופו של דבר, לאחר פיגוע רבתי, לתגובה ישראלית קשה ואכזרית. במלחמה הטוטאלית שתפרוץ ייהרגו עשרות אלפים מערביי ארץ ישראל. 850 כפרים וישובים (כולל 140 "ישובים לא מוכרים") ייעקרו ויינטשו. כ 3 מיליון ערבים יהפכו לפליטים ממזרח לירדן, בסיני ובארצות ערב. הר הבית יהיה בידנו והפעם ממש. תוך 3 שנים יגיעו לארץ גלי עליה גדולים והמאזן הדמוגרפי בכל ארץ ישראל מהירדן ועד הים ישתנה לדורות.
סביר להניח שכל צבועי העולם לסוגיהם יצעקו צעקה גדולה ויללותיהם יישמעו למרחוק. האו"ם יקים את "ניו אונר"א" - סוכנות הסעד והתעסוקה החדשה לפליטים. במוסדות החינוך שלה ילמדו את בני הדור השני והשלישי של הפליטים החדשים שהם נולדו בערים כמו חברון, עזה, חאן יונס, שכם וג'נין, בכפרים ובמחנות פליטים לשעבר כמו דהיישה וג'בליה.
לערבים תהיה סיבה טובה להקים מוזיאונים וגלעדים להנצחת הנאכבה השנייה. בשנים 2010 -2004 ייכתבו ספרים ומאמרים רבים בארצות ערב בהם ינסו לבדוק את הסיבות לאסון החוזר ולהפיק לקחים. לאחר 50 שנה יוקמו ועדות למניעת השכחת הנאכבה השנייה בראשות פרופסורים יהודים משולי השמאל..."

* "זה ייגמר בבכי" מאמרו של אריה יצחקי בעיתון בשבע 19.7.2002
לצערי לא מצאתי את המאמר באתר של ערוץ 7 A7.ORG לכן העתקתי אותו ידנית ואני מבקש סליחה מראש אם יש טעויות או שגיאות כתיב
החטא ועונשו 79784
ואו, איזה חזון בומבסטי...
OK, נאמר שאני מקבל אותו, בלי התחייבות חמורה מידי על לוחות הזמנים המוצאים, כלומר מקבל את רוחו של התסריט.

האמת, כישראלי (עדיין) ויהודי (לכאלה נולדתי) המשפט שהכי הפחיד אותי הוא "הר הבית יהיה בידנו והפעם ממש." לטעמי ולהבנתי הרי ההר הזה ומה שיהיה עליו בחזונך יהיה בדיוק גולת הכותרת והסמל של כל הדברים הרעים שישראל תהפך אליהם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים