טרור בתנאים דלוקס 80184
ראשי הטרור הפלסטיני פועלים בתנאים דלוקס מבחינת החסינות שהם זוכים לה. כל פעולה של צה"ל נגדם נבחנת בזכוכית מגדלת מוסרית על ידי הקהילה הבינלאומית על צבא עיתונאיה וארגונים כבצלם, ודי בכך שישאו מספר נאומי הסתה כדי שייחשבו מנהיגים פוליטיים שאין לפגוע בהם. למעשה צה"ל נדרש לפעול נגדם בתנאים הבאים: לצאת מהשטחים הפלסטיניים, לא להפעיל נגדם נשק מתוחכם, לא לפגוע בשום צורה בקרוביהם או באנשים כלשהם הנמצאים בסביבתם, ובעצם לא לפגוע בהם בכלל אלא מקסימום להביאם למשפט בישראל, שגם בצדקתו כל נותני החסינות אינם ששים להכיר.

ראשי הפשע המאורגן הפלסטיני התרגלו לפעול בתנאים הנוחים הללו, והם בטח רואים בחיסול של שחאדה "הרעת תנאי עבודה" שמצדיקה פנייה לבית הדין הבינלאומי. הם אכן ממש כועסים. ד"ר מחמוד אל-זהר (מנהיג פוליטי בעל חסינות VIP מוחלטת) אמר: "כעת ישראל היא מטרה. איש לא יעצור אותנו כעת מלהגן על עצמנו." מילת המפתח בדבריו היא "כעת",לאמור, עד עכשיו החמאס טיפל בישראל בכפפות של משי, אולם כעת, מששברה ישראל את הכלים, החמאס לא יעשה חשבון: מעתה הוא ישלח מתאבדים לסופרמרקטים ולפיצריות ולדיסקוטקים ולאוטובוסים אפילו אם יש בהם נשים וילדים.

איך אפשר לנהל מלחמת טרור הגונה והוגנת בשעה שהישראלים מפרים את כל כללי המשחק? רק ממשלה ציונית צמאת דם ובלתי רציונלית היתה מסוגלת לפגוע בשחאדה בשעה שהוא במיטתו עם אשתו וילדיו. הרי ידוע לכל טרוריסט מתחיל שאם אתה ישן עם אשתך בשלווה במיטתך או יוצא עם ילדיך לפיקניק אתה זוכה לחסינות בינלאומית מקיר אל קיר - אסור בשום פנים ואופן לנסות להתנקש בך מחשש לפגיעה בסובבים אותך. זו הפרה של כל הכללים הבינלאומיים וגם של הסכם אוסלו. הלאה המדינה הציונית הפושעת!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים