העיתונות מדווחת שהראלים 81026
מעורבים בשיבוט אדם בדרום קוריאה. הממשלה שם בודקת כאת את טענותיה של חברה מקומית בתחום זה שקשורה לראלים.
מידע אישי ( שבא מהמקורות הראלים המוסמכים ביותר,זה לא בדיוק סוד כמוס ) אני יודע שהראלים עוסקים במלוא המרץ בשיבוט אדם בימים אלה במעבדות שלהם . יתכן שהפרשה בדרום קוריאה קשורה לכך ,אולם לדעתי הראלים עוסקים בכך גם במקומות אחרים ששם נמצאים המעבדות של חברת ''קלוניד'' שלהם.
לדעת מקורות בתנועה הראלית שיבוט מלא של אדם ייתכן שיתבצע בידי נציגי התנועה ( אם עדיין לא התבצע א.א. ) כבר בחודשים הקרובים ואולי אף בשבועות הקרובים .
את מי הם משבטים? 81041
מישהו ספציפי?
הם גם משתעשעים בהנדסה, או רק בשכפול?
את מי הם משבטים? 81080
הם משבטים תאי זרע של אדם ספציפי אבל אין כוונה שהשיבוט יהיה אותו האדם משוכפל . זה עוד רחוק רחוק בעתיד.
ראל בחדשות 82592
ראיון גדול עם ראל התפרסם בסוף שבוע של מעריב היום . ראל מאשר שם את הפעילות המגוונת של תנועתו בנושאי שיבוט ( ובאמת אין בזה כל חדש ,הם מצהירים על זה השכם והערב כבר שנים, זה רק עכשיו שהתחילו להתייחס אליהם ברצינות ).
ראל מדווח שם שאלפי אנשים עומדים בתור על מנת להישתמש בשירותי השיבוט של תנועתו,ואין ספק שברגע שהראלים יוכלו לספק את השירותים האלה באופן סדיר הם יעלו בכמה דרגות מבחינת ההכנסות של תנועתם .
ראל טוען כמה דברים שאפשר להתייחס אליהם בפיקפוק סובלני ,למשל "שהוא לא יודע איפה נמצאים כל המקומות שבהם מבצעים אנשי התנועה את הניסויים ". בידענו את טבעו הריכוזי של ראל ( האיש שרד אחרי הכל כמה מאבקי כוח נוקשים ביותר והוא כיום השליט המוחלט של התנועה)אפשר להתייחס לטענה כעוד דוגמה לחוש ההומור של ראל.
גם לטענתו שהוא לא בדיוק "מתמצא בפרטים" של הניסויים אפשר להתייחס בפיקפוק רב. ספרו בנושא השיבוטים מראה שהוא לכל הפחות מתמצא היטב היטב בקווים הכלליים של הניסויים בנושא . הוא אולי לא מבין את פירטי הפרטים המדעיים ,אבל אנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא יודע היטב על כל מה שמתבצע במעבדות ,וההחלטות הסופיות בנושא מתבצעות על ידיו.
התנועה הראלית נמצאת כעת במירוץ עם דוקטור מונטינורי האיטלקי בשאלה מי יפיק את השיבוט הראשון. אבל האמת היא שזה לא משנה אם הם לא יהיו ראשונים .הניחוש שלי הוא שגם אם מונטינורי ( או מדענים אחרים שכרגע איננו יודעים עליהם ) יקדים אותם ,הראלים הם אלה שיפיקו את מירב הרווחים מתהליך השיבוט. להם כבר יש אירגון יעיל שיוכל להפיץ את הרעיון של השיבוט ברחבי העולם ,מה שאין למתחריהם .ייתכן מאוד שבתוך שנה שנתיים ( בתנועה הראלית מדברים אחרי הכל על שיבוט אמיתי כדבר שיתבצע בעוד כמה חודשים "לכל היותר") התנועה הראלית תתחיל להפיץ בכל העולם את נושא השיבוטים והצורך שבהם .
הראיון עם ראל
עוד שבועיים 114935
הראלים הודיעו היום בידיעה שהתפרסמה ב''הארץ'' שבעוד שבועיים יוולד הילד המשובט הראשון שלהם.
לתאריך יש משמעות שכן הם נמצאים במירוץ צמוד עם מדען איטלקי מוטינורי שגם הוא עובד עכשיו במלוא המרץ על שיבוט.
נזכיר שיש גם מדען ישראלי בשם אבי בן אברהם שטוען שהוא קשור לפרוייקט השיבוט של מונטינורי , אבל לא ברור עד כמה זה נכון או לא.
מזל טוב? 116542
הראלים טוענים כי נולדה התינוקת המשובטת הראשונה.

הארץ:
מזל טוב? 116804
אין חוקים נגד שיבוט?
ידוע באיזו מדינה התקיים השיבוט?
אין אפשרות לקחת את הדר' לשיחת הבהרה בתחנת משטרה?

יתכן והשיבוט הזה - אם בכלל התבצע - עוד יעשה שירות טוב לאלה המתנגדים לשיבוט. סביר מאוד להניח שהצאצא יסבול, יזדקן מהר וימות במהירה.
זה לא יתן מהלומת מוות לשיבוט, זה רק יעכב אותו בכמה שנים.
מזל טוב? 125275
האם התינוקת המשובטת eve, נמצאת כאן בישראל?
מעניין אם זה נכון 125310
כדאי לציין כאן שיש חבר מרכז של הליכוד (לשעבר ? ) בשם אבי בן אברהם שטוען שגם הוא נוטל חלק בפרוייקט של שיבוטים ,אבל ביחד רופא איטלקי שהוא המתחרה של הראלים אינני חושב שהוא קשור לעניין הזה. ואולי כן?
מעניין אם זה נכון 125317
נראה לי שהליכוד (על מצביעיו) עבר לאחרונה תהליך כללי של שיבוט.
הראלים בחדשות 135734
מנהלת פרוייקט השיבוט של הראלים היגיעה לארץ ובראיון הודיעה שאחד התינוקות המשובטים של הראלים נמצא כאן בישראל. אם זאת בניגוד להצהרות קודמות היא לא היציגה כל הוכחות לטענתה.
האם טענותיה נכונות או שזה רק מבצע פרסום לתנועה?
קשה לאמר -התחושה שלי היא שיש דברים בגו ,ולו רק בגלל שהראלים משקיעים יותר מכל אחד אחר ומזה שנים רבות משאבים עצומים בנושא. ההיגיון אומר שאם השיבוט יושג לבסוף מרבית הסיכויים הם שהוא יושג בידי מי שמשקיע בו את מירב הכספים והמאמץ ואלה הם הראלים.
ואגב זה כבר היה ידוע מזה חודשים רבים שהראלים עומדים להודיע על הצלחה בשיבוט . כמי שעוקב מזה זמן רב אחרי הראלים אני יכול להעיד שכבר חצי שנה לפני ההודעה היו שמועות שבתוך פרק זמן זה הם יודיעו על הצלחת השיבוט . אף אחד לא חשב שזה יהיה קשור לישראל דווקא , אבל מסיבות שונות אולי זה לא מפתיע.
ראו :
הראלים בחדשות 135747
ואותו קישור, באופן שאינו דורש רישום:
הראלים בחדשות 135748
"עד אתמול קיוותה בואסלייה להציג במסיבת העיתונאים את הוריה של איב, אך אלה התחרטו"
מוזר, אני חשבתי שלשיבוט יש רק הורה אחד/אחת.
הראלים בחדשות 135749
במידה ובואסלייה אכן ביצעה שיבוט, אני מניח שהיא התכוונה לזוג שמגדל את איב, שרק אחד מהם (האם?) הוא ההורה הביולוגי. אבל איך אמרה קרן מור? "אני סקפטי".

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים