הפיגוע באונברסיטה 82167
החמס ימשיך לפגוע .ושאר הקבוצות ימשיכו בפיגועים עד אשר נושפל ונשלם מס כניעה זו היא תורת האיסלם וזה מה שכתוב ב''קוראן'' כדי לעמוד במלחמה הזו יש להכות אותם בתוך המסגדים שם מטפחים שינאה ומטיפים לרצח .השמדת המסגדים תשכנע את האיסלם .שאלוהי עם הספר יותר חזק.והכופרים הם אלה שרוצחים נשים וילדים בשם אללה
הפיגוע באונברסיטה 82183
אהממ, ומה אם יתברר שאלוהי הקוראן יותר חזק? כלומר, אם כבר אנחנו עוסקים במיתולוגיה, איך אפשר להבטיח שאללה לא יכרות ברית עם זאוס ואולי גם כמה אלים סקנדינביים, וביחד הם יצליחו להראות לאלוהי עם הספר מאיפה משתינה ונוס? אחרי הכל, כבר היו דברים מעולם, תשאל את טיטוס.
הפיגוע באונברסיטה 82204
ואני חשבתי שאלוהי הקוראן הוא ממש בדיוק אותו אל של עם הספר...
הפיגוע באונברסיטה 82209
מה פתאום? זאת סתם פרופגנדה מוסלמית.
ראיה לכך שהמדובר באותו אל 82396
היא שליהודי - כמה מוזר - מותר להתפלל במסגד.
ראיה לכך שהמדובר באותו אל 82400
עם זאת, נדמה לי שאסור לו להתפלל בכנסיה, בשל הצלם (דמות ישו/מרים).
ראיה לכך שהמדובר באותו אל 82408
אתה בטוח? מותר לו להיכנס למסגד (ואפילו להוריד נעליים קודם כדי לכבד את המקום), אבל אני לא חושב שמותר להתפלל. לכנסייה יש כאלה שאוסרים להיכנס - ובוודאי שיהודי לא יתפלל שם.

אכן האל המוסלמי אמור להיות האל של היהדות. האיסלאם הוא קוקייה ששואבת את יסודותיה ממקורות רבים - כולל היהדות והנצרות. כמו הנצרות, היא מבוססת על סילוף של רבים מהיסודות הללו ו'לקיחת בעלות' על רבים מהם.

המוסלמים אינם נחשבים על פי היהדות עובדי אלילים אך הם כן נחשבים לעובדי עבודה זרה - זה אמנם אותו אל לשיטתם, אבל זה לא משנה הרבה אם מדובר בדת שונה לחלוטין.
ראיה לכך שהמדובר באותו אל 82411
"אלו הישמעאלים אינם עובדי עבודה זרה כלל, וכבר נכרתה מפיהם ומליבם, והם מייחדים לאל יתברך ייחוד כראוי, ייחוד שאין בו דופי (מונותיאיזם צרוף). ולא מפני שהם משקרים עלינו ומכזבים ואומרים, שאנו אומרים שיש לאל יתעלה בן, נכזב כך אנחנו עליהם ונאמר שהם עובדי עבודה זרה. התורה העידה עליהם, אשר פיהם דבר שוא וימינם ימין שקר .והיא העידה עלינו שארית ישראל לא יעשו עוולה ולא ידברו כזב ולא ימצא בפיהם לשון תרמית. ואף שמתחילה היתה בבית-תפילתם עבודה זרה, עכשיו כולם לבם לשמים, וטעותם וטיפשותם בדברים אחרים הן שאי אפשר לאומרן בכתב, מפני פושעי ורשעי ישראל (המלשינים), אבל בייחוד השם יתעלה אין להם טעות כלל" (הרמב"ם http://server3002.freeyellow.com/amiel777/4Benharush...)
תגובה לשוטה הכפר 82285
אין עסקינן במיתולוגיה כי אם בתאולוגיה אהממ תתעורר
תגובה לשוטה הכפר 82297
לתומי חשבתי שמיתולוגיה של האחד היא תיאולוגיה של האחר, או שמיתולוגיה היא עניין של גיאולוגיה.
תגובה לשוטה הכפר 82317
זה לא משנה - תתעורר וזהו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים