האבטחה באוניברסיטה - היום שאחרי 82414
טוב, אז הנה דיווח קצר מהשטח ביום שאחרי: בכניסה להר הצופים אנשים נדרשים לרוקן תיקים לצורך בדיקה. בכניסה לספרייה פתחו לי את הקופסה של המשקפיים. בגבעת רם, לעומת זאת, לא השתנו הנהלים - שומר משועמם מעיף לתוך התיק עין מנומנמת. כמובן, הכניסה הפיראטית מכיוון כביש בגין פרוצה כתמיד.

לסיכום - בהר הצופים היסטריה מוגזמת שלא יוכלו לעמוד בה יותר משבוע, ובגבעת רם עולם כמנהגו. עמר אורי, ירושלים.
האבטחה באוניברסיטה - היום שאחרי 82440
לא יודע באיזו שעה אתה נכנסת, אבל אני נכנסתי בערך בחמש וחצי, דרך הכניסה הראשית (מול חברה), והשומר הנחמד הסתכל לי לשניה לתוך התיק והעביר אותי הלאה. בכניסה לספריה לא נרשם משמוש יותר מהרגיל. כנראה שלתת להם שבוע היה קצת אופטימי מדי.
האבטחה באוניברסיטה - היום שאחרי 82498
כנראה שנערכה ביקורת ע''י גורם כלשהו באותה עת. ככה זה עובד בכפר הקטן שלנו.
האבטחה באוניברסיטה - היום שאחרי 82540
יש כמובן שתי אפשרויות האחת , שהכניסה לאוניברסיטה תהיה כמו העליה לאזור ה DUTY FREE , והשניה היותר פשוטה והגיונית נוכח הנסיבות , שלא תתאפשר כניסה של ערבים לקמפוס ,סטודנטים , עובדים ,ובפרט מחבלים.
כנ"ל בנוגע לתחבורה ציבורית ,זה מחיר המלחמה.
האבטחה באוניברסיטה - היום שאחרי 82566
אני חושש שהדרישה הזו תהיה קצת בעייתית. אבל אתה לא צריך אוניברסיטה, רק D9, אז זה בסדר מבחינתך. אני, ברשותך, מעדיף להמשיך ללמוד במוסד ליברלי והגון, כזה שעקרונות בסיסיים של חרות, שיוויון וצדק, עדיין לא נגוזו מהם לחלוטין. תודה.
האבטחה באוניברסיטה - היום שאחרי 82811
לא יודעת מה קורה בהר הצופים אבל לגבעת רם לקח לי 45 דקות להיכנס (מניות עד השער) לאור העובדה שבדקו תאי מטען (לכולם גם לבעלי תויות).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים