אירוע המאה 826
דבר ראשון, גם אני מסכים עם דובי. ההשפעה של היטלר על האנושות כולה היתה עצומה, מקבלת אידיאולוגיה חדשה בידי עם שלם, ועד למלחמה כלל-עולמית שהסתיימה בשתי התפוצצויות אטומיות.

ואם כבר באירועים עסקינן, למה שלא נשים לב גם ל"אירוע החשוב של המאה" של טיים?
האם שמתם לב ש"אלביס מלמד נערים אמריקנים לרקוד רוק'נ'רול" נמצא בששת אלפים קולות מעל לשואה? האם שמתם לב שהמצאת האינטרנט נמצאת שלוש מקומות מעל המצאת תורת היחסות?

אני הצבעתי למלחמת העולם הראשונה. אין ספק שהמלחמה הזו היא הראשונה שהיתה כל-כך מאסיבית והראשונה בה השתמשו בנשקים כבדים. מארטילריה כבדה ועד לטנקים הראשונים, חטיבות של מאות אלפי חיילים ואפילו מטוסים.
לא מפריע לי שמלח"הע I נמצא במקום לא כל-כך גבוה, אבל זה לא קצת מוגזם? הרוק'נ'רול יותר משפיע מהשואה וממלחמת העולם השניה? אני לא מבין את ההגיון הפשוט שיש לאנשים. אם אלביס פרסלי הוא האיש המשפיע ביותר, והמוזיקה שלו היא הדבר הגדול ביותר שקרה במאה הזו, ואפילו יותר ממלחמה שבה נהרגו עשרות מליוני אנשים, וחוסלו ערים שלמות ועם שלם כמעט נכחד, אז אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות.
אירוע המאה 1213
הייתי רוצה , ברשותכם , להעיר על חוסר הפרופורציות של רוב התדיינים פה בקשר לסקר. המדובר , אחרי הכל ,בסקר של עיתון אמריקאי
משום כך רוב האנשים והארועים קשורים לעם ולתרבות האמריקאית (למרות שהוא מוצג ברשת).בנוסף ,לגבי הבחירות התמוהות של האנשים וסדר העדיפויות האבסורדי , הרי זו עוד דוגמא מאלפת לחולי של תרבות הרייטינג האמריקאית שגם אנו , לצערי , מתקדמים אליה בצעדי ענק , ולא אתפלא אם בעוד מאה שנה גם בארץ יזכה גיל ססובר לתואר איש המאה ה - 21

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים