ומה עם משפחת סימפסון? 84226
אברבוך סיים את הקפיצה האחרונה בסביבות שבע. הוא קיבל את המדליה אחרי שמונה.

למה הערוץ הראשון לא הראה בזמן שבין הקפיצה לקבלת המדליה את התוכניות אליהן הוא התחייב (חדשות בערבית ומשפחת סימפסון)? למה היינו צריכים לראות גרמניות מכוערות רצות מסביב לעצמן ולשמוע את מאיר אינשטיין מדבר שטויות בקצב לא יאומן (מה גם שלפני טקס קבלת המדליה השידור חזר לשידור הרגיל, שהופסק לטקס ה"מרגש")?
ומה עם משפחת סימפסון? 84345
לפי לוח הזמנים המקורי, טקס חלוקת המדליות בקפיצה במוט היה אמור להיות בערך 15 דקות אחרי הקפיצה האחרונה של אברבוך, ולכן דחו את יתר השידורים והמתינו לטקס. אבל אז הוא החל להתאחר, ולא היה ברור מתי יערך. כאשר לבסוף הם קיבלו לוח זמנים חדש, וראו שיש עוד כ-‏20 דקות לטקס, הם חזרו לשידורים הרגילים.
ומה עם משפחת סימפסון? 84352
הם יכלו לחזור לשידורים הרגילים, ולהפסיק אותם שתי דקות (או אפילו חצי דקה) לפני תחילת הטקס (זה מה שנם עשו בסופו של דבר), גם 15 דקות זה הרבה זמן (ובערוצים מסחריים, זה גם הרבה מאד כסף).
ומה עם משפחת סימפסון? 84364
נו, ואז היו חותכים לך את סימפסון באמצע, עוברים לטקס וממנו לחדשות, ואתה היית נשאר אז עם חצי תאוותך בידך!
ומה עם משפחת סימפסון? 84367
היו חותכים באמצע ‏1 ואז חוזרים (על חשבון תשדירי השירות), בדיוק כמו שעשו עם מהדורה מוקדמת.

1 וכזכור, למעשה לא היו צריכים לחתוך, הטקס היה הרבה אחרי.
ומה עם משפחת סימפסון? 84368
כן לחתוך, לא לחתוך, יש טקס, אין טקס: דיון 617
משפחה לא בוחרים 84864
האם ערוץ 1 אי פעם ויתר על הזדמנות שלא לשדר את משפחת סימפסון?
יהא זה קיץ, חורף, יום, לילה, שני בשמונה וחצי, שלישי בשבע וחצי, קומבינת שבת-ראשון מיוחדת - תמיד יצוץ משהו כבאורח פלא ויבטל את שידור התוכנית.
מחקירה של הנושא הגעתי למסקנה שכל המאורעות החשובים ב-‏10 השנים האחרונות התרחשו מעט לפני "משפחת סימפסון". חתימת השלום עם ירדן, נאום מיוחד של קלינטון, אולימפיאדות וקפיצות במוט. השיא היה במונדיאל 98', כמדומני, שבו הפסיקו לחלוטין לשדר את התוכנית כיוון שבכל שבוע היה משחק, וכשנגמר המונדיאל פשוט שכחו להחזיר את התוכנית. העונה לא נגמרה או משהו, סתם נמוגה.
רק השידורים ב-‏4 וחצי בצהריים התנהלו כסדרם, אולי זה בגלל שאף אחד לא צפה בהם.
משפחה לא בוחרים 84884
יפה שאתה מעלה את הנקודה, הערוץ הראשון תמיד מדהים מחדש ביכולתו שלא לשדר תוכניות טובות שברשותו, מה שמזכיר לי, למה הם הפסיקו לשדר את "חוק וסדר" (אם אני זוכר נכון, גם שם הם הפסיקו את העונה באמצע, בגלל שמכבי ת"א שיחקה ביום חמישי, וקברנטי מכבי מנסים כבר שנים להרחיק את קבוצתם מכל סימן של איכות, ושכחו לחזור למרות שמכבי כבר בפגרה הרבה זמן)?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים