חבורת בוגדים עשירים מרמת אביב 8721
חבורת העשירים האשכנזים מרמת אביב שמחליטים לברוח מהארץ החליטו שבא להם להקים מושבה של יהודים עשירים ואשכנזים בחו"ל.

ולכל יפי הנפש שחושבים שזה בגלל כפייה דתית או בעיות פוליטיות יש לי הודעה חדשה: חבורת הסנובים יורדים מסיבה כלכלית מובהקת, אז שיחסכו לנו את את נאורתם הצבועה וינוסו מהארץ השנואה עליהם כל כך כל עוד נפשם בם.

כשנשאלה אחת המארגנות של "ניו ישראל" בתוכנית פוליטיקה אם הם מוכנים לצרף את שיכון ג' מטבריה או אנשים משכונת התקווה להצטרף אליהם היא פשוט התחמקה מהשאלה באומרה שמדברים עליהם רק בגלל שהם אשכנזים אמידים.
8744
במי הם בוגדים בדיוק ?
8797
מצטער נסחפתי קצת עם הקטע של הבגידה אבל כעיקרון זוהיא זכותם המלאה לעזוב את הארץ לכל מקום שיחפצו, אך הבעיה היא שהם ארגון שמטרתו היא לארגן ירידה מהארץ
.

מותר להם לדבר בגנות הארץ, מותר להם לקלל אותה בכל דרך אפשרית, אך מטרתם היא בעצם לרוקן את הארץ על כל יושביה בעלי האמצעים אשר מסוגלים לפתח את הארץ, או במילים אחרות ניתן לומר שהם ארגון אשר מנסה להקים משהוא חדש ובכדי לעשות זאת הוא יהרוס את הדבר הישן(שלא הכ טוב בעולם אבל...), .

לסיכום: מטרתם היא להרוס את הארץ ולערער את מעמדה בעזרת ירידה מאורגנת והמונית למקום אחר ואני רואה בדבר הזה בגידה מסוימת בערכים לאומיים.
ושלא יתנפלו עליי אני שוב מזכיר שזכותם לעזוב אך לא לארגן ירידה המונית מהארץ אשר תפגע בה בצורה חסרת שיעור, זכותם היא לעזוב כפרט את הארץ .
פאשיזם 9169
התפיסה שלך היא פאשיסטית. היא רואה את האזרח כמכשיר המדינה. לתפיסתך, לאליטות יש *חובה* לשרת את המדינה, גם כאשר היא מבזה אותן (יש מעט מאד מדינות שבהן המילה "אליטה" היא מילת גנאי) ונסיון של חברי האליטות לעבור למקום אחר, שיתאים להם כפרטים, הוא בעיניך בגידה.
פאשיזם 9309
זכותם לעבור לאן שיחפצו, אבל ארגון הגירה ונסיונם למשוך עוד הרבה אנשים סביבם כדי שיהגרו יחד איתם הוא מעין בגידה בערכים.

אני חוזר ואומר: זכותם לעבור בכל עת שיחפצו, אבל הבעיה היא ההתארגנות.

הסיבה שאני מאוד סולד מההתארגנות שלהם היא, שמטרת הביקורת שלהם אינה בונה, אלה באה בכדי למוטט את המדינה ושאיבתה למטרותם שלהם.
הבארה נוספת 9310
רציתי רק להבאיר את דברי סופית: שילכו, שיעופו לנו מהפרצוף, והעיקר שילכו כבר.
פאשיזם? 9311
אבל זה לא בדיוק מה שקורה. כרגע (אע"פ שלא שמענו על היוזמה בחדשות כבר כחודש ימים) זה רק כמה חברים של דוקטור מיכל מה-שמה כך שמבחינה מעשית אין כאן ממש איום על המשך קיומה של מדינת ישראל - אולי מחאה קולנית אבל לא ממש יותר מזה.
ולכן מבחינתך, התעלמות, ואפילו לא הפגנתית במיוחד, נראת כצעד המעשי ביותר. לעומת זאת, דווקא ליבוי היצרים משרת את מטרתה של הדוקטור לסחוף אחריה את כל יהודי אשכנז לשעבר. לא?
פאשיזם? 9314
נכון וזה בדיוק כל מה שיצא להם מהרעיון ההזוי הזה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים