הבלעדיות של נענע 881
אפרופו הפרסומת האסורה לשידור בערוץ שתיים.

קודם כל, מי בכלל רואה ערוץ שתיים שיהיה איכפת לנו מזה שלא משדרים שם פרסומת.

שנית, ואם כבר רואים ערוץ שתיים, מה לנו כי נלין על כך שסוף סוף מישהו הצליח להעיף פרסומת אחת, ואפשר יהיה לראות משהו בערוץ הנוראי הזה.

ושלישית, נידמה שנענע לא הפנימו את מה שהם מטיפים לו כבר שבועיים. מדברים על זה שאי אפשר לחסום פירסום של משהו אסור (למשל מסמך רביב, חקירת נמרודי ועוד), ומצד שני משלמים כדי לקבל בלעדיות על פרסום פרומו לסרט, כאילו שהם יכולים לחסום מישהו מ-(1) לעשות שימוש באותו סרט בדיוק, ו-(2) יותר גרוע, לחסום מישהו מלהשתמש בסרט טוב אפילו יותר.

מה עשו וואלה - הלכו ושמו לינק לפרומו המקורי לסרט, באיכות הרבה יותר טובה, עם יותר פריימים, והכל בחינם ובלי לשלם לאיש.

אז שיפנימו כבר. אם חופש מידע, חסל סדר הבלעדיות. בלעדיות יש רק איפה שאפשר להבטיח אותה, ובעידן שלנו זה כמעט בלתי אפשרי.

S&M
הבלעדיות של נענע 886
נענע לא טענה לבלעדיות - גם באתר שלה יש את אותו הלינק אל אתר הבית של הסרט. מה שנענע שילמה עליו, זה הפרסום של העניין - מי שראה בעיתון שהפרומו נמצא אצל נענע, ילך לנענע לחפש אותו, ולא יבדוק אם במקרה יש את הלינק בוואללה.
הבלעדיות של נענע 892
אתה טועה. ראיתי את שני הקטעים, והם שונים. אחד הוא הפרומו בארץ, עם כותרות בעברית, והשני הוא הפרומו בחו"ל. כמו כן נענע מקבלת קרדיט על הבלעדיות שלה במודעות של הסרט בעיתונים, וכתוב שם במפורש שזה בלעדי של נענע. וגם באתר שלהם הם כתבו שזה בלעדי.

תבדוק בפעם הבאה. ;-)

S&M
הבלעדיות של נענע 894
בדקתי גם בדקתי, ואפילו פעם נוספת - נענע נותנים שם לינק לפרומו המגוייר, ומיד לאחר מכן, מציעים לכולם גם את האפשרות לגשת לאתר של הסרט(לינק) ולצפות בפרומו המקורי(לינק). אז לנענע יש בלעדיות על התרגום לעברית, אבל הם לא טוענים שאי-אפשר לראות את הפרומו בשום מקום אחר.

תן קצת קרדיט לגדי. (:
הבלעדיות של נענע 62214
אריאל שרון מפגר שהוא ישים בכול עיר פלסטינאית כל 100 מטר עמדה עם טנק כך לא יהיו פיגועים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים