עשיתי זאת פעם. לצערי הרב. 88567
הלכתי לתחנה הישנה, לאיזו מישהי שם - זה היה אחד הדברים הכי מטומטמים שעשיתי אי-פעם. הרגשתי נצלני ומגעיל, בא לי להקיא, הרגשתי מטונף, וזו היתה הפעם היחידה בחיי, שלא יכולתי לגמור. לא מבין, איך יש כאלה שחוזרים על כך שוב ושוב - ההרגשה, הרי, היא כמו לזיין מזרן. אז כבר עדיף מזרן - אז, לפחות, אין שום ניצול...

אין. אני בעד כמה שיותר מין, עם כולם/ן - אבל חייבת, פשוט חייבת להיות שם גם אהבה, ותשוקה הדדית - אחרת זה... לא. פשוט - לא.
עשיתי זאת פעם. לצערי הרב. 88777
מה לגבי מין מתוך רחמים או מין כדרך להודות למישהי על משהו נחמד במיוחד שעשתה עבורך או מין סתם בשביל לשפר את ההרגשה של עצמך עם כל מי שמוכנה?

מה עדיף, להגיע למקום מפגש, לפגוש מישהי, לעשות עליה רושם, לקחת אותה הביתה לשכב איתה ולברוח בבוקר כשאתה משאיר לה מספר טלפון של אינסטלטור או ללכת לבחורה לשכב איתה בלי שתפתח ציפיות לקשר ריגשי או משהו כזה, והיא גם עושה מזה כסף.

נ.ב אני לא גמרתי מאז סוף שנות השמונים.
עשיתי זאת פעם. לצערי הרב. 88912
למה? אתה גם קטוע יד בנוסף לכל הצרות?
עשיתי זאת פעם. לצערי הרב. 88969
רק זרת.
תגובה 62534
עשיתי זאת פעם. לצערי הרב. 90171
מתוך רחמים או תודה? איך זה קשור לסקר?
נדמה לי שדובר פה רק על המין המכני, חסר-הרגשות, המתקיים בין זונות ללקוחותיהן... תודה וזה - נו, לשם כך יש לערוך סקר נפרד, משהו כמו, "האם תשכבו / שכבתם עם ידידים?" - שזו, חביבי, שאלה גדולה מאד, האם להסתכן באובדן הידידות, או שמא תתפתח אז לזוגיות וגו'.......

ואיך שיהיה - לא יודע מה עם האחרים, אבל אני *בחיים* (!! :-)) ) לא הייתי בורח ממישהי בבוקר - ועוד מפקיר אותה לאינסטלטור... וואלעק אלה, רק באים - 500 ש"ח!!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים