897
קיבלתי דיווחים ממקור ראשון על ספורט חדש שפשה זה לא מכבר בבית הספר היסודי בו לומד אחי: "לשים רגל למורות".
הזאטוטים החמודים, כיתה ג' לערך, מתחרים בהכשלת מורות בהולכן במסדרון ביה"ס.
''תגובה ציונית הולמת'' 901
הבעיה היא שלמורות, במקרה זה, אין כל דרך מעשית *להגיב*!

אם "זאטוט חמוד" הצליח להכשיל מורה, ועשרות תלמידים – חברי הזאטוט – עומדים סביבה ומתפוצצים מצחוק, מה היא יכולה לעשות, בעצם?

להעמידו בפינה?

לזמן את הוריו?

נו באמת.

המורים הינם חסרי יכולת ענישה. לדעתי, אין כל פסול בסטירת לחי חינוכית ומצלצלת לאחר מקרה כזה... כזו שתגרום לילד לבכות קצת, ולחבריו לחשוב פעמיים. אלא שמורה שתעשה זאת תמצא את עצמה על ספסל הנאשמים, פשוטו כמשמעו.
''תגובה ציונית הולמת'' 914
מתבקש, אכן, לחשוב, שאם נרשה למורה לתת איזה סטירה פה ושם, יחזרו התלמידים לתלם. זה הרי עבד לפני עשרים שנה, לא? בלי להכנס לסוגיה הסבוכה האם זה נכון/צודק/חינוכי, אני תוהה האם זה פרקטי. במאבק פיזי, מורה מול תלמידים, לא בטוח למי היתרון. אולי לפני עשרים שנה היה עדיין לתלמידים כבוד למורה, וכאשר הם התחצפו הם ציפו לסטירה ולא העלו בדעתם להתנגד. במצב המחריד שמתאר שלומי (וגם ערן, וגם לי יש דיווחים ממקור ראשון על ונדליזם פראי שפשה בבית הספר היסודי בו למדתי), אני חושש שהזאטוטים פשוט יברחו, והקצת יותר גדולים ירביצו בחזרה. בית הספר יהפוך לסצינה ממערבון ספגטי זול במיוחד.
תרדמת החק 4044
החק לא מת הוא רק שרוי בתרדמה על מנת לעורר אותו יש צורך לעודד את התלמידים לעסוק בניתוח הארועים הללן ולהגיע למסקנות שכוללות בין היתר אכיפת החק

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים