לגידי שלום! 89710
לגידי שלום רב!
קוראים לי ליאת לוי, קראתי את המאמר שלך על חייך כאדם עיוור, ויש לי כמה דברים לכתוב, אז ככה:קודם כל, כל הכבוד על האומץ שבעצם פירסום הסיפור, אני חושבת שזו לא בושה להיות מוגבל ו/או נכה. [אני מדברת מנסיון, כי גם אני מוגבלת, אני בחורה עם C.P. שיתוק מוחין, אבל אני בחורה רואה]. למוגבלים במדינת-ישראל יש בעיות רבות, ואתה מנסה להביא חלק מהן מנקודת מבטך בתור אדם עיוור. ועכשיו יש לי שאלה את הכותרת של סיפורך אתה נתת? אני חושבת שזוהי כותרת מאוד מתאימה למאמר מסוג זה.
ממני, ליאת לוי.
לגידי שלום! 89788
בזמן כתיבת המאמר דיברתי ארוכות אם טל כהן מתכנת האתר והכותרת איך שהוא הופיעה אני לא זוכר מי או איך זה עלה קודם כי בדרך כלל בשיחות האלה גם פטרנ בעיות תכמיות וגם הינו עשוקים בלהשתנן כשות
אני לא זוכר אם זה היתה הברקה של טל או שלי אבל זה עלה בשיחה משוטפת
השם בהחלט מתאים עד מאוד
בכלל כול פעם מפטיעה אותי לגלות שאנשים אהבו את המאמר אני כתבתי אותו בנשימה אחת אם 70000 שגיאות כתיב אבל זה יצא בטיבעיות אני גם מדבר כךה לא בשגיאות אבל בשטף והומור חולה
שמחתי שאהבת את המאמר
לגידי שלום! 89944
ההברקה שייכת לאחד מחברי המערכת האחרים (דובי, כמדומני, אבל יתכן שאני טועה).
לגידי שלום! 89961
למיטב זכרוני הכותרת נולדה כך: כשראיתי את המאמר של גידי בחדר המערכת שלחתי הודעה בדואל המערכת, שבה התייחסתי לסגנון כתיבתו של גידי; ציינתי שזה סגנון בעל פשטות מרעננת ויש בו ישירות מן הסוג של "ואט יו סי איז וואט יו גט" (WYSIWYG)... ודומני שזה היית אתה, טל, שענית בערך כך: "מממ... אני חושב שאפשר להשתמש בזה לכותרת."
אגב כותרות 89987
את זאת (דיון 1088) לא הבנתי, [היא בטח קשורה לאיזה ספר שלא קראתי, או לסרט שלא ראיתי (אגב אם היו משחקים כאן את משחק ההשפלה על סרטים במקום ספרים הייתי לוקח בגדול), או משהו] וזאת (דיון 1050) מקבלת לדעתי ציון נכשל, בכל קנה מידה של דו משמעות כלשהי.
אגב כותרות 89993
''המונית שאהבה אותי'' הוא פרפרזה על ''המרגלת שאהבה אותי'' - אחד מסרטי ג'יימס בונד.
אה 89998
ועל זה גם מתבסס "המרגל שתקע אותי"?
אה 90020
מתוך הנחה שמדובר בתרגום העברי ל"The spy who shagged me" (ואני מאוד מקווה שאני טועה), אז כן, זה המקור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים