לא דווקא התקשורת 898
קודם כל, אני מסכי עם כל מה שאמרת, אבל לא ניראה לי שפירשת את זה נכון.
התיקשורת אשמה, במובן מסויים, אבל גם אנחנו אשמים.
אם תשים לב, החלק בעם שרוצה ליראות חוצונים...(לצערי הרבה) נותן לתקשורת אור ירוק, ובכך מגבה את הפירסומים.
עוד מבימים עברו, בני האדם חיפשו במשהו להאמין, הם רצו לימצוא משהו שיוכלו לקשר אליו את כל הדברים שניראים להם "גדולים" ומעל לראשם.
אז איך שהאדם מפרש את זה, אם זה כנס, כמעשה מלאך, או כמעשה של אלוהים, כל זה טמוע במוחו של האדם, ולא ניראה לי שאפשר יהיה לישלול את האמונות האלו.

ובנינו, אני בטוח שגם אתה מאמין במשהו "גדול מאיתנו":
לא דווקא התקשורת 903
גם אני רוצה לראות "חוצונים" (נו מה יהיה עם המונחים העבריים האלה?), אבל אני _לא_ רוצה לראות שקרים, כזבים ומהתלות גרועות בנושא. הרצון שלי אינו מעביר אותי על דעתי וגורם לי לראות אותם במקומות שבהם הם אינם נמצאים.

אם הם יגיעו, כולנו נדע. הם לא יתקשרו בטלפון לאף אחד מבנימינה ולא ישאירו גופות בצורת גללים ברפת של אף מושב. לא שאני מאמין, ריאלית, שהמין האנושי יפגש אי-פעם עם מין אחר. שיקולי זמן/מרחק פשוטים, אפילו אם נניח לרגע שהאבולוציה הובילה ליצירת אינטליגנציה גם במקומות אחרים – מה שעדיין לא הוכח, ולא סביר שיוכח לעולם.

התקשורת יכולה, וצריכה, להשתמש בכוחה הלא-מבוטל כדי להפסיק למכור לציבור את הזבל הזה, ולהתייחס לכל התמהוניים ש"מדברים עם חייזרים בטלפון" או "נחטפו אתמול על-ידי חייזרים" ביחס המתאים – משהו בין זלזול מחויך ללעג בוטה.
רק עיניין של כסף 942
לצערי, התקשורת לא יכולה להעפיל על נושאים מסויימים מכיוון שהמוח של האדם הוא קפיטליסטי, וכאשר האדם גר במדינה קפיטליסטית, הוא כמובן יחשוב ככה.
התיקשורת לא חושבת במובנים של מה צריך ומה לא צריך, אלא במובנים של מה שמעניין, ובעיקר זה מעניין אם זה מכניס להם כסף, ומה שמכניס כסף זה כל השטויות של ה''אמחע'' (בלי ליפגוע כמובן).

זה בילתי אפשרי ליגרום לתקשורת להפסיק. לא משנה כמה מכתבים נישלח ומה שנעשה, תמיד התקשורת תירדוף אחרי השקל (או במיקרה שלנו הדולר).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים