עורי, עורי כנען!! 90172
עורי סגדי לאלת-הצדק היפהפייה ענת, אשר בצמתה את כל נאמניה תלטף, ובכפה את כל החוטאים תכה!! עורי סגדי לאל ים הנהדר!! האלים הם כה טובים - ואני מדבר מנסיון, התמסרות להם היא אשכרה דבר *נפלא*. שימו מבטחכם בחיק האלה ענת, חברי - לא עוד מונותיאיזם!!
המם... 90224
מעניין כמה זמן יקח עד שנקבל ממך הודעה בזו הלשון:
"ובכן, פשוט הגעתי למסקנה, שהפאגאניזם הוא השלייה-עצמית וטמטום, והחלטתי להוקיעו. או קיי, או קיי, תגידו ששיניתי את דעתי. מוטב עיניים שנפקחות באיחור מה, מאשר כאלה הנותרות סגורות לעד, בשם העקביות. הנה, למשל, זו טלה בר - צועקת יפה מאד נגד התעלמות הממסד הארכיאולוגי מן הרעיונות הפאגאנים, אבל כשמדובר בהתעלמות של הממסד המדעי כולו מרעיונות קוביית הזמן של ג'ין-ריי, פתאום הגברת, וחבריה לתנועה, היא בעד "התעקשות על אמפיריות במתודה המדעית." (כפי ששמעתי מאחד מהם... אינני בטוח מי, שוונצסון אולי... מישהו מן ההנהגה שם, על-כל-פנים)."
וכד'.
המם... 90225
מעניין כמה זמן יקח עד שנקבל ממנו הודעה על ניתוק סופי נוסף של יחסיו עם האייל, בצירוף מספר הטלפון שלו למי שרוצה לשמור על קשר.. (בזק לא מרוויח הרבה מההזמנה הזאת).
המם... 90270
אמרתי ואני חוזרת ואומרת שאיני חברה בשום תנועה, פגאנית או אחרת, ואיני מקבלת שום אחריות על מה שאחרים אומרים.
עורי, עורי כנען!! 90271
הגישה שלי היא אינדיבידואליסטית - לא היטפתי לאמונה באלה ענת, רק הראיתי את חלקה במיתוסים. כל אחד יכול להאמין במה שהוא רוצה, ובמה שמתאים והולם את אופיו ואת נטיותיו - זו הדוגמא שלי.
מובן מאליו 91281

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים