ללא שום קשר החוק צריך להשמר 9038
כנראה שהישוב היהודי בחברון חיוני לממשלת ישראל. כיוון שהן הממשלה השמאלנית והן הממשלה הימנית משקיעות מיליונים בתחזוקו ובחיזוקו.

אני אישית חושב שאין צורך בו, אך זוהי תפיסה נורמטיבית שלי. יש כאלו שתופסים את חברון כחשובה מבחינה נורמטיבית. אין לי יכולת ואו רצון להתווכח עמם. כרגע כנראה שהרוב בעם הוא אתם, עובדה היא שהיישוב היהודי בחברון חי וקיים וברגע שהכף תיטה לטובת אלו שחושבים שהוא מיותר, הוא יפונה, אין ספק.

אני משער ומקווה שגם אלו שחושבים שהיישוב היהודי בחברון חשוב. צריכים להסכים שהחוק חייב להשמר, לגבי שני הצדדים. אם אכן מתרחשים מעשים נוראים ולא חוקיים כפי שמתוארים כאן, יש למצות עם המתיישבים את מלוא חומרת הדין.
9050
איזו תגובה דיפלומטית...
תודה 9069
האם יש טעם לנסות ולשכנע אנשים המאמינים (ואני מדגיש את המילה מאמינים) שחברון צריכה להשאר בריבונות ישראל כי זו עיר האבות, אברהם קבור שם וזה מקום דתי חשוב
בצדקת הפינוי של העיר המאוסה הזו?
תודה לך 9073
בכל מקרה, אני חושב שהמטרה של רוב הוויכוחים (ובמיוחד הוויכוחים באייל) היא לאו דווקא לשכנע ישירות, אלא לאפשר למשתתפים לאוורר את מגוון הדעות שלהם (ואני לא מתכוון לזה בצורה שלילית), ואולי גם לעורר מחשבות בקרב המשתתפים .
ככה שהטיעון שהצגת, לגבי הקושי לשכנע אדם מאמין בנושא, לא ממש משנה כאן.
אני (ואני די בטוח שרוב המשתתפים כאן) לא בא במטרה שכולם יראו פתאום את האור הגלום בעמדות שלי וישנו את דעתם. כל מה שאני מחפש זה דיון מעניין (או וויכוח, אני לא חושב שזו מלה גסה) .
ללא שום קשר החוק צריך להשמר 9174
שאלה אחת: שקלת להתמודד לנשיאות?
ללא שום קשר החוק צריך להשמר 9185
ולמה זה שאלת דווקא אותו?
הרי ידוע שבמדינתנו לא נדרשים לאדם כישורים או רפרטואר מרשים על מנת להיות נשיא.

חשבת פעם להיות השר לפיתוח אזורי? זה נשמע לי תפקיד מכובד בהרבה...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים