הקשר בין חמי לגליה אלבין 9127
כבר ביום שישי כתב ארן ליביו בעיתון "כלהזמן" על הזוועה העומדת לשידור. מזל שעיריית ירושלים אירגנה מופע חינם של חמי רודנר וחסכה ממני את הסיוט.

הממ...
עכשיו שאני חושב על זה, איך זה שלבירת הנוער יש תקציב לאביב גפן, חמי רודנר, עברי לידר, זהבה בן ושרית חדד (הם לא הופיעו יחד!) השרוף ודנה ברגר, וכל מה שהיה ביום העצמאות זה להקת "עדן".
לי זה נראה מוזר.
ואם מתעסקים בכלכלה, למה לעזעל יש כסף למופעים ולא למחלקת הרווחה? למה אין כסף לעזור לנוער של הכיכר? למה אין כסף בשביל שני ילדים מוזנחים שצריכים לגנוב כדורי פלאפל בשביל לשרוד? למה אין כסף לצבוע מחדש תכבישים כדי שאנשים יפסיקו למצוא את מותם בכביש? למה אין כסף לנקות העיר?
כסף לרווחה ולא מופעים! אולמרט הביתה!

לוינסון
מה הקשר ? 9135
תראה, יש בדברים שלך הגיון מסויים, בראיה של סדר עדיפויות, אבל אני גם חושבת שאסור להסחף,
יש תקציב לתרבות ויש תקציב, לרווחה, ולא המופע רוק אחד או שניים הוא זה שאשם שהילדים נאלצים לגנוב כדורי פלאפל, זה מתחיל מהרבה יותר מלמעלה, מתקציב המדינה, ממה הולך להתנחלויות ומה לחינוך ולרווחה.
אני דווקא חושבת שחבל שלא משקיעים במדינה הזאת יותר בתרבות לעם, בתרבות עממית,
למה לא מוזילים את כרטיסי הקולנוע, למה כרטיס עולה כ30 ש"ח, מה בסה"כ ביקשתי, לראות סרט, לנדוד לעולמות רחוקים, ולמה ספר, עולה היום כשמונים שקל, האם זה הגיוני למישהו,
אני בעד תרבות לעם, שיהיה איזה בית תרבות שמגיש תרבות באהבה, כן כן, אפילו בחינם, מה יש.
אולי העם שלנו יהיה יותר תרבותי, ולא ירוץ בערב, לטלוויזיה לראות גליה אלבין.
תרבות זה חשוב, מאוד חשוב, הורידו את התרבות לעם ( ובבקשה, אל תנסו בכלל להשוות לי את זה לעוני, אין קשר, נקודה)
רבותי, ספרים בזול! 9176
נילי,
רק לעניין מחירי הספרים: את יכולה להפסיק לפרנס את אדון סטימצקי. היום אפשר סוף סוף לקנות ספרים בזול יחסית במספר אתרים ברשת. לא צריך לחכות לשבוע הספר, באופן ממוצע המחירים ברשת זולים לפחות ב-%25 ולעתים אף יותר מכך.

קריאה נעימה,
ג. שמעון

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים